Straka může se Slavií bodovat, jak chce: Nikdy ho nepřijmou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 22. července 2025

Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor

Straka může se Slavií bodovat, jak chce: Nikdy ho nepřijmou!

František Straka
František Straka (ČTK – Mlejnková Alexandra)

Slávisté ho vždycky nesnášeli a nikdy se to nezmění. Sparťané ho milovali, jenže přeběhl k nepříteli, a tak ho zatratili. Fotbalový trenér František Straka (53) sice zbídačenou Slavii zvedl, ale milosti se nedočkal.

Od svého příchodu do Edenu prožívá peklo a musí čelit útokům rozzuřených fans obou táboru. Letenským vadí jeho zrada, vršovickým jeho osoba a sparťanské srdce. I přesto, že se Slavií bodoval čtyřikrát v řadě. U sešívaných  fans by mu nepomohl ani triumf v Lize mistrů.

Při posledním zápase v Hradci Králové jim opět nechyběly urážlivé transparenty. „Zajímá mě jenom můj tým. Udělám všechno pro to, abychom takhle pokračovali,“ nemyslí Straka na nenávistnou atmosferu.

A znovu ťal do živého. Chce do týmu přivést další sparťany. Třeba exkapitána sešívaných Ericha Brabce. Což je na spadnutí. Dokonce chce zlanařit antislávistu Tomáše Řepku, jehož dny jsou ve Spartě sečteny.

„To se asi zbláznil ne, to je nějakej silvestrovskej džouk,“ má o svém přestupu jasno Řepka, kterého Straka nástupem do Slavie zklamal. „Jeho číslo jsem vymazal z telefonu,“ dodává sparťanská ikona.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry