Sparťanský bažant Václav Kadlec: Prachy mám, maturitu nepotřebuju... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 23. května 2025

Svátek slaví Vladimír, zítra Jana

Sparťanský bažant Václav Kadlec: Prachy mám, maturitu nepotřebuju...

Kadlec ve videoklipu rozhodí balík bankovek a tvrdí: „Lidi si mě vážej proto, že jsem úspěšnej. Tak proč bych se stresoval učením?“
Kadlec ve videoklipu rozhodí balík bankovek a tvrdí: „Lidi si mě vážej proto, že jsem úspěšnej. Tak proč bych se stresoval učením?“ (pro Aha! – Emperium)

VIDEO Štípněte se, jestli se vám to nezdá. Skoro byste ho vzali vážně a řekli si – bože, jak tenhle kluk je pitomý...

Talentovaný útočník fotbalové Sparty Václav Kadlec (18) vám v televizním spotu vážně sděluje, že má peněz jako šlupek, a proto nepotřebuje vzdělání. Opravdu je mozek dobře placeného sportovce tak omezený, jak se říká?

Na první pohled utrpíte šok. Z Vašíka padají perly, že jste větší esenci blbosti asi dlouho neviděli. Kvalitu filmu měří počtem mrtvol a litry krve. Z historie ho zajímají jenom výsledky zápasů. A má další super hlášky. „Přírodu rozlišuju na vepřové a hovězí,“ dozvíte se, jak zdatný je v zoologii. „Biologii jsem se naučil už v šestnácti,“ dokáže si pro sebe vybrat to podstatné z přírodovědy.

„Design má pro mě smysl jen na chladičích sporťáků.“ Fííha, že by IQ odpovídalo číslu jeho dresu? Nosí 14! Nebo jen velikosti kopaček? Svoji zázračnou nožku obuje do osmičky! Ne, bohudík to tak není. Na konci téhle snůšky absurdit zjistíte, že jde o mystifikaci. „Opravdu si myslíte, že tohle všechno je pravda? Já tedy rozhodně ne. A proto jdu do státní maturity,“ řekne už konečně vážně.

Ale že jste tomu věřili, co...? Je skvělý herec.

Jde naštěstí jen o zdařilý videoklip režiséra Michaela Brierleyho. Natočil ho ke státním maturitám se sparťanem Kadlecem pro Českou televizi. Je efektní a vy rázem víte, že nechcete zůstat hlupáky.



Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry