Přehrada vydala tělo: Potápěči na Vsetínsku našli mrtvého muže (†50) | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Přehrada vydala tělo: Potápěči na Vsetínsku našli mrtvého muže (†50)

Padesátiletého našli potápěči mrtvého. (ilustrační foto)
Padesátiletého našli potápěči mrtvého. (ilustrační foto) (Policie ČR)

Padesátiletý muž utonul v úterý večer při koupání v přehradě Bystřička na Vsetínsku. Neúspěšně po něm pátrali kamarádi, hasiči i policisté, bezvládné tělo nalezli až přivolaní policejní potápěči. ČTK to dnes řekl Vladislav Malcharczik ze vsetínské policie.

Podle mluvčího Libora Netopila hasiči při pátrání nasadili čluny, pro velkou hloubku vody byli na místo povoláni potápěči z Frýdku-Místku.

Policisté nezjistili, že by na úmrtí muže z Valašskomeziříčska měl podíl někdo jiný. "K případu nebudeme s ohledem na pozůstalé podávat bližší informace," poznamenal Malcharczik.

Podobná neštěstí se ve Zlínském kraji objevují prakticky každý rok. Například loni utonul v polovině července v Luhačovické přehradě jednašedesátiletý muž z Velkých Karlovic na Vsetínsku. Přeplaval přehradu, vylezl na břeh, zamával odtud své přítelkyni a poté zmizel. Jeho tělo objevili policisté s hasiči až den poté.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.