Obžalovaný František Š. nedorazil k soudu: Amputovali mu nohu! Dostal pokutu 5000 Kč... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Obžalovaný František Š. nedorazil k soudu: Amputovali mu nohu! Dostal pokutu 5000 Kč...

František Š. s přítelkyní Jitkou M., která je v kauze také obžalovaná.
František Š. s přítelkyní Jitkou M., která je v kauze také obžalovaná. (Foto Aha! – Ondřej Požár,)

Amputovali mu nohu, přesto mu soudkyně dala pokutu za to, že nedorazil k soudu! Muž obžalovaný z obchodu s lidmi za účelem pohlavního styku si chce stěžovat.

František Š. (64), který čelí od ledna u soudu v Brně s dalšími lidmi obžalobě, je stíhaný na svobodě. Koncem února však u něj měli lékaři podezření na embolii a nakonec mu 4. března museli amputovat pravou nohu ve stehnu!


I když to jeho právník doložil koncem března u soudu lékařskou zprávou, předsedkyně senátu napařila Františkovi Š. za absenci u hlavního líčení pokutu 5000 korun! Podle soudu prý měl obžalovaný dost času, aby se omluvil. „Od jeho nepochybně předem plánované operace uplynula doba tří týdnů,“ píše se v usnesení.
Z lékařské zprávy však vyplývá, že šlo v jeho případě o akutní stav, nikoliv o plánovanou operaci! František Š. si proto proti rozhodnutí soudu podá stížnost.

Přečtěte si
pravlast
1. 4. 2014 • 15:45

Podobně aktivní byli soudci na Ovocném trhu.Klidně mi znemožnili doléčení rakoviny,loupili invalidní důchod a úmyslně nedodrželi zákonnou lhůtu.Vrazi jsou:Jana Fridrichová,Vladimír Fučík a celá řada dalších kteří nedodržovali zákonnou lhůtu na odpověď.A sr.a.čkové jsou všichni investigativní novináři-v čele s P.Wolfovou.Zcela k ničemu jsou i všecna nadace proti rakovině-každý se bojí kohokoliv zastat nebo zveřejnit takovou událost,leda tak pochybně vybírají prachy kdoví na co. Pravlast@atlas.cz

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.