AAA

Přepadený podnikatel Papoušek o smrti lupiče: Párkrát jsem s ním bouchl o zem!

Jaroslav Papoušek včera u soudu.
Jaroslav Papoušek včera u soudu. • Foto Aha! – Jana Ulrichová

Litoměřický podnikatel Jaroslav Papoušek (61), jehož rodinu loni v květnu přepadli lupiči vydávající se za policisty, včera vypovídal před soudem.

Protože se původně s obžalovanými nechtěl setkat, nakonec se rozhodl jinak. „Jsem na tom psychicky dnes trochu lépe. Chci se jim podívat do očí,“ řekl deníku Aha! s tím, že jeho žena a dcera zřejmě možnost vypovídat v nepřítomnosti obžalovaných využijí. Detailně pak vylíčil celou potyčku i smrt jednoho z lupičů, Michala B. (†22). Co všechno řekl?


O napadení
„Rozrazily se dveře, slyšel jsem velké rány a křik: Policie, policie, lehněte si na zem, neklaďte odpor, nebo použijeme násilí.“
„Manželku povalili na zem, přeběhli přes postel, srazili mě z ní, dostal jsem několik ran do hlavy a do zad.“
„Jeden mi zasedl nohy, škrtili mě a dusili pod peřinou.“

O smrti lupiče Michala B.
„Mířil pistolí na manželku. Skočil jsem na něj a proletěl jsem s ním dveřmi do pracovny, rvali jsme se, zdemolovali jsme přitom celou místnost.“
„Párkrát jsem s ním bouchl o zem.“
„Bránil se, zkoušel se vymanit, ale jako by mu docházely síly. Policistům jsem ho předal živého.“

Co se tehdy stalo?
Do Papouškova domu vtrhli maskovaní lupiči, vydávali se za policisty. Domáhali se peněz, rodinu přitom ohrožovali zbraněmi, bili je, kopali a škrtili. Podle Papouška vzali dvě pistole, klíče od ferrari a 240 000 Kč.


Autor:  
mirkazam 17. 10. 2013 , 11:03

Ty trdlo, mě stačí to tvoje ...mememumu..a víc nemusíš kvákat !!!

mnpv 16. 10. 2013 , 18:21

Už je mi to jasné. Když dva ozbrojení haj.zlové přepadnou jednoho neozbrojeného chlapa a ten se zázrakem ubrání, je to přiměřená obrana.

mememumu 16. 10. 2013 , 17:10

Jo jasně, obecně. I obecně zvracíš nesmysly, huso pitomá.

mnpv 16. 10. 2013 , 16:54

Nekecej, že ty myslíš.

mnpv 16. 10. 2013 , 16:54

Musí si zanadávat za každou cenu, přece.

Články odjinud
Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry