Štíhlá nejen do plavek! Skvělý SLIM set pro formování postavy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. března 2023

Svátek slaví Radek, zítra Leona

Štíhlá nejen do plavek! Skvělý SLIM set pro formování postavy

Sauna SET Slim je nejefektivnějším způsobem odstranění podkožního tuku a formování problematických partií.
Sauna SET Slim je nejefektivnějším způsobem odstranění podkožního tuku a formování problematických partií. (netmedik.cz)

Dovolená je za dveřmi a vy v zrcadle s hrůzou zjišťujete, že se vaše bikini přes zimu poněkud smrskly? Nezoufejte, ještě nic není ztracené. Problematické partie vám v pohodlí domova rychle a úspěšně zpevní Sauna SET Slim.

Celulitida. Problém, který postihuje ženy bez ohledu na věk, hmotnost nebo typ postavy. Postihuje mladičké dívky i zralé ženy. Štíhlé i baculky. S tukovými zásobami nemá vůbec nic společného.

Může za ní obvykle nesprávná životospráva (nadměrné solení, tučná a sladká jídla, nedostatečný příjem vhodných tekutin, kouření, pití kávy a alkoholu atd.) a nedostatek pohybových aktivit. To způsobuje nedostatečnou činnost lymfatického systému, nedostatek minerálů a vitaminů v těle a zanášení těla toxiny.

Saunovací šortky

Rozvoji celulitidy napomáhá i nadměrný stres, hormonální antikoncepce, časté výkyvy váhy i těsné oblečení, které zabraňuje správnému proudění krve. I s rozvinutou celulitidou se však dá něco udělat. Praktickým a účinným bojovníkem proti ní jsou saunovací masážní šortky.

Sauna šortky patří mezi nejefektivnější pomůcky pro formování zadečku a hýždí.
 

Vlivem tepla totiž dochází k rozproudění krve, blahodárné účinky má i na vazivové tkáně. Nejdůlěžitější pro nás jsou však účinky estetické. Při pravidelném používání saunovacích masážních šortek a pásu budete mít brzy kůži hladkou jak miminko.
 

Sauna pás je unikátní v tom, že můžete cíleně formovat hned několik partií najednou: pás, boky, záda i stehna

Sauna SET Slim je nejefektivnějším způsobem odstranění podkožního tuku a formování problematických partií.

Zbavíte se zrohovatělých šupin kůže, nečistot, bakterií a také všudypřítomných kvasinek. Teplo uvolní póry a s potem se tak z těla odplaví všechny nečistoty. Spolu s příjemnou masáží vám navíc rozpohybuje "zlenivělou" lymfu.

Sauna šortky i pás generují teplo společně s úplnou infračervenou terapií, kdy teplota dosahuje 70°C a energie proniká do hloubky 4 – 7 centimetrů. Využít je však můžete nejen pro krásu, ale i pro zdraví. K odstranění únavy svalů i bolestí.

Obrovskou výhodou saunovací sady Sauna SET Slim je i to, že můžete působit jen na vybrané problematické partie v oblasti břicha, pasu, zad nebo boků a odbourávat na těchto místech přebytečný tuk. Zformujte i vy svou postavu do plavek s její pomocí!

Využijte skvělé akční ceny!

Saunovací set můžete zakoupit ZDE

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.