Policie ví, kdo Darinku podřezal! Ublížila holčičce matka? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Policie ví, kdo Darinku podřezal! Ublížila holčičce matka?

Fotografie
Fotografie (internal)

„Ať tvá hvězdička září na nebi a zůstane s námi… Odpočívej v pokoji, princezno …,“ píší lidé na facebook pod fotky Darinky (†4). Holčičku našli v pondělí záchranáři a policisté s hlubokými řeznými ranami na krku v rodinném domku v České Lípě-Svárově. Brutální útok vraha nepřežila.

Policisté už pachatele znají. Kdo jím je, ale tají. Přátelé a známí rodiny se tak dál dohadují, kdo má smrt nevinné roztomilé dívenky na svědomí. Jednou verzí je, že holčičku zabila její matka Denisa N. (24). Ti, kteří o její vině nepochybují, ji rozhodně nešetří. Známí Denisy naopak nemohou uvěřit, že by vraždila právě ona.

„Denisu jsem měla moc ráda, nikdy by mě nenapadlo nic takového,“ uvádí Andrea K. „Musel to být zkrat nebo byla pod vlivem,“ dohadují se další. Narážejí přitom na její údajnou zálibu v alkoholu a drogách. „Fetovala a chlastala, jsem přesvědčená, že to udělala… Ať se smaží v pekle,“ je naopak tvrdá Adéla O.


Máma Darinky se po neštěstí pokusila o sebevraždu. S řeznými ranami na rukou ležela nedaleko své mrtvé dcerky. Zatím není jasné, kde byl v tu dobu otec holčičky Tomáš K. (29). S Darinkou a Denisou sice nežil, ale vycházeli prý spolu dobře. Od neštěstí se údajně vyhýbá i přátelům. „Osobu podezřelou z vraždy jsme již obvinili. Pachateli hrozí až 20 let vězení nebo výjimečný trest,“ řekla policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Na doporučení státního zastupitelství případ dále nekomentovala.

Autor: 

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.