Otřesný nález v domě v České Lípě: Mrtvé dítě a máma s podříznutým zápěstím! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Otřesný nález v domě v České Lípě: Mrtvé dítě a máma s podříznutým zápěstím!

V přízemí tohoto domu holčička rukou brutálního vraha zemřela.
V přízemí tohoto domu holčička rukou brutálního vraha zemřela. (Jana Ulrichov)

Darinka N. (†4) ještě o Vánocích šťastně rozbalovala dárky, v pondělí večer ji našli policisté se smrtelnými řeznými ranami na krku. V kaluži krve v domě v České Lípě-Svárově její život vyhasl dříve, než přijela záchranka.

I když policisté prozatím nikoho z její vraždy neobvinili, podezřelou je i její vlastní matka Denisa. Pokusila se o sebevraždu. „Byli jsme na místě za čtyři minuty. Zranění dítěte byla neslučitelná se životem,“ řekl Stanislav Mackovík, ředitel Záchranné služby Libereckého kraje. Darinku oživit zdravotníci nedokázali. Matka, která měla poraněné zápěstí, s nimi ještě chvíli komunikovala, pak ale zkolabovala. Sanita ji odvezla na traumatologii liberecké nemocnice. „Její zranění vyžadovalo chirurgické ošetření a hospitalizaci,“ upřesnil mluvčí.

Dům, v němž k hrůznému činu došlo, pronajímal Radek S., který jej zdědil po své babičce. „Nájemci se tam střídali, ani jsme je neznali. V jednu chvíli tam naráz bydlely i čtyři rodiny,“ tvrdili sousedé. Jedním z podnájemníků byl údajně i otec zavražděné dívenky Tomáš. Denisa s Darinkou s ním ale nežily. Žena s Tomášem prý nebyla ani oddána. Proč do domu v pondělí večer i s holčičkou přišla, a co se uvnitř odehrálo, zůstává zatím tajemstvím. Lidé z okolí hovoří o tom, že Denisa údajně jela v drogách.

Policisté zatím mlčí. Potvrdili pouze, že případ vyšetřují jako vraždu. „Byla nařízena soudní pitva ke zjištění příčiny smrti dítěte. Zatím nebyl nikdo obviněn,“ uvedla jejich mluvčí Vlasta Suchánková.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.