Ubil Radku polenem: Chtěla mu zprostředkovat půjčku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 19. června 2024

Svátek slaví Leoš, zítra Květa

Ubil Radku polenem: Chtěla mu zprostředkovat půjčku!

Koutný se před soudem zpovídá z brutální vraždy mladé ženy.
Koutný se před soudem zpovídá z brutální vraždy mladé ženy. (Vlaďka Hradská / Blesk)

Nic netušící studentku Radku P. (†26), která si přivydělávala jako finanční makléřka, ubil polenem Roman Koutný (46). Mladá žena mu měla zprostředkovat půjčku. Brutální vraždu teď rozplétá táborský soud.

Radka P. chtěla být během studií soběstačná, proto si přivydělávala jako zprostředkovatelka úvěrů. Návštěva u Koutného 11. října 2012 se jí ale stala osudnou. Až po uši zadlužený Koutný ji podle obžaloby vylákal na schůzku do pronajatého domu ve Veselí nad Lužnicí a na dvoře jí zasadil pět ran do hlavy půlkilovým polenem. Poté si přivlastnil 25 tisíc korun z kabelky nebohé Radky, aby jimi zaplatil nájem a koupil jídlo.

„Majznul jsem jí polínkem, které jsem měl připravené na odpadkovém koši. Tělo jsem zabalil do deky a spacáku a schoval na půdě. Postříkal jsem dvůr hadicí, abych smyl krev, než se vrátí přítelkyně,“ četl včera soudce Petr Černý z výpovědi násilníka. Za čin Koutnému hrozí až doživotí.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.