Hodláte po Silvestru řídit? Změřte si, zda už jste střízliví! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 7. prosince 2023

Svátek slaví Ambrož / Benjamín, zítra Květoslava

Hodláte po Silvestru řídit? Změřte si, zda už jste střízliví!

Chcete po Silvestru řídit?
Chcete po Silvestru řídit? (profimedia.cz)

Ať hodí kamenem, kdo nikdy po nočním mejdanu nesedl ráno za volant, byť tušil, že mu ještě v žilách nejspíš koluje nějaký zbytkový alkohol. Jak dlouho je třeba čekat, až se tělo »vyčistí«? BESIP už ví, jak na to! Pro majitele chytrých telefonů připravil aplikaci »Alkohol kalkulačka«, která vám ukáže, za jak dlouho budete střízliví!

Je to snadné. Stačí jen ťukat do displeje vašeho mobilu a kalkulátor vám spočítá, zda už můžete bezpečně usednout za volant. Mějte ale na zřeteli, že výsledné hodnoty jsou jen orientační, jelikož rychlost odbourávání alkoholu je u každého jiná.

ALKOHOL KALKULAČKU KE STAŽENÍ NAJDETE ZDE!

(Aby bylo možné kalkulačku do telefonu nainstalovat, je nutné na odkaz kliknout ve webovém prohlížeči ve svém telefonu, případně mít telefon připojený k počítači. V telefonech se systémem Android lze intalaci provést také prostřednictví aplikace Obchod Play - stačí do hledání zadat Alkohol kalkulačka.)

Aplikace je dostupná pro majitele mobilů s operačními systémy iOS (iPhone) i Android (např. Sony, Samsung, HTC, LG).
Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.