Ministr Schwarzenberg: Tajná párty! Ukecával zpěváky k podpoře! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 28. června 2022

Svátek slaví Lubomír, zítra Petr a Pavel

Ministr Schwarzenberg: Tajná párty! Ukecával zpěváky k podpoře!

Karel Schwarzenberg
Karel Schwarzenberg (Aha! – Daniel Černovský, Petr Novotný, Karel Kopáč, ČTK)

Tajný večírek pro herce, zpěváky a další osobnosti, u nichž by mohl najít podporu pro svou prezidentskou kandidátku, uspořádal ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (74, TOP 09). Pro párty si zvolil nenápadný holešovický klub La Fabrika.

Svůj čas politikovi v pondělí podvečer věnovali například zpěváci Matěj Rupert, Ondřej Havelka, David Koller s herečkou Barboru Polákovou, exministr a hudebník Michael Kocáb s milenkou Lejlou Abbasovou, bratr zesnulého exprezidenta Ivan Havel či Zdeněk a Jan Svěrákovi…

Přišel i Dan Bárta. Tomu ale ministr pozvánku zasílat nemusel. Přivedla si ho jeho přítelkyně, mluvčí TOP 09 Alžběta Plívová. „Pan ministr jen ukázal svůj nový web, s nímž chce oslovit veřejnost, a nabídl

umělcům, aby jej podpořili,“ prozradila Plívová. Motivovat je k tomu měl mimo jiné pivem Schwarzenberg, které v podniku teklo proudem.

Přečtěte si
anezat
29. 8. 2012 • 18:08

ani neusnul? To nám napište zítra.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.