Tenhle balíček vyděsil ČEZ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Tenhle balíček vyděsil ČEZ!

Tenhle balíček vyděsil ČEZ
Tenhle balíček vyděsil ČEZ (ČEZ)

Mafiánské praktiky připomněl balíček, který včera přišel na centrálu energetické společnosti ČEZ na pražské Pankráci. Zásilka vypadala pod rentgenovým snímkem jako bomba!

„Na podatelnu byl ráno doručen podezřelý balíček, proto jsme zavolali policii,“ řekla Aha! mluvčí společnosti ČEZ Eva Nováková. Při bližším prozkoumání snímku na rentgenu bylo totiž patrné, že v balíčku jsou tři souměrné válečky, spousta drátů a kovových součástek.

Kvůli možné hrozbě bombového útoku bylo rozhodnuto evakuovat dva obrovské kancelářské komplexy. „Byla přijata příslušná opatření a obě budovy – Duhová 2 a Duhová 1 – byly vyklizeny, trvalo to necelou hodinu,“ dodala mluvčí.

Naštěstí se ukázalo, že nejde o nic nebezpečného, podle informací deníku Aha! šlo o čelovou svítilnu odeslanou jako dárek konkurenční energetickou firmou E.ON. Ta to však nepotvrdila. „Nic o tom nevím, nemám v této věci žádné informace,“ řekl nám včera její mluvčí Vladimír Vácha.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.