SuperVáclav z Prahy: Po pejskařích maže hovínka | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. června 2022

Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka

SuperVáclav z Prahy: Po pejskařích maže hovínka

Fotografie
Fotografie (internal)

VIDEO Bojuje proti bezpráví, vadí mu neohleduplnost a nesnáší nečinnost. Takový je moderní hrdina nové doby, který si říká SuperVáclav. Vyhledává prý nebezpečí a ochraňuje nás všechny, mlčící a trpící většinu, která si myslí, že by se s tím vším mělo něco dělat, ale nemá dost odvahy ani sil s tím začít.

V kostýmu mystického hrdiny pobíhá muž ve středních letech po ulicích hlavního města a snaží se netradičními skutky bojovat proti nešvarům moderního městského života. „Už mě totiž nebaví jenom přihlížet tomu, co se kolem nás děje,“ vysvětluje.

Majitelům psů, kteří neuklízejí jejich výkaly, hovínka rozmazává přímo na košili. »Vychovává« také kuřáky na zastávkách. „Vzal jsem si kýbl s vodou a pár kuřáků pěkně uhasil,“ chlubí se. A včera dokonce blokoval magistrálu. „Pak nemá být Praha pořád tak zasekaná, když každý sedí v autě sám a navíc ani nic nepřeváží,“ tvrdí.

Superhrdinou by mohl být jistý Václav Procházka z Prahy 2, na kterého je psaná internetová adresa supervaclav.cz. Spekuluje se ale i o možnosti, že celá převýchovná akce je jen povedený druh prozatím neznámé reklamy.

Co SuperVáclavovi ještě vadí?

◆ nelegální vylepování plakátů

◆ ochlastové na dětských hřištích a v parcích

◆ feťáci, dealeři, kapsáři

◆ sprejeři a podobní čmáralové

◆ frajírci, co parkují na místech pro invalidy nebo přechodech

◆ nepříjemné úřednice

Přečtěte si
bobosa
7. 10. 2011 • 12:26

To mi udelat tak uvidel moji SuperPěst ....Blbeček si hraje na suprmana nebo co...

proxima
7. 10. 2011 • 07:41

Inspiraci chlapec našel patrně v Rudém ďáblovi (drsný svět). Tak jestli bude takhle pokračovat, dostane jistojistě brzy do budky. Mlátit na ulici se smí - říkal Kalous. Za kur.vu zlodějskou to byla jenom facka, za kýbl na hlavě už by to mohla být beztrestná pěst !

gretka
6. 10. 2011 • 15:04

Kdyz si dava nekdo pred jmeno super, pak to o necem svedci. Jsem kurak, nezapalim si ani v hospode, kdyz nekdo ji, vadi mu to a tak podobne, na ulici uz vubec ne. Po psovi uklizim a nepotrebuji k tomu nejakeho Superdebila. Ten clovek neni prvne dusevne zdrav. Mindraky ze zjevu budou asi take slusne. Kdyz se narodil, inteligence asi zrovna nic nerozdavala. Kazdemu normalnimu cloveku, ktery to nezna jen u nas dojde, ze poradek se zajistuje jinak. V nekterych zemich si proste jen tak vsude venku nezapalite, panove nemohou ani omylem obchcavat vse (zajimave, ze to nasi "hvezde" nevadi a beda by jim byt omylem neco spadlo na chodnik.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.