Klausův přítel a operatér Dungl - Těžká nehoda v Rakousku! Jeho porsche je na odpis! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. dubna 2024

Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie

Klausův přítel a operatér Dungl - Těžká nehoda v Rakousku! Jeho porsche je na odpis!

Profesor Dungl s prezidentem Klausem.
Profesor Dungl s prezidentem Klausem. (Aha! – Martin Pekárek)

05:00 – Profesor Pavel Dungl (51), přítel a lékař prezidenta Václava Klause, měl ve svém porsche v Rakousku těžkou autonehodu. Ve vážném stavu leží v nemocnici ve Vídni.

Profesor Pavel Dungl (51), přítel a lékař prezidenta Václava Klause, měl ve svém porsche v Rakousku těžkou autonehodu. Ve vážném stavu leží v nemocnici ve Vídni.

„Jeho stav je stabilizovaný. Proběhla malá operace. Je v umělém spánku. Probudit by ho měli zítra,“ řekl včera Aha! velvyslanec v Rakousku Jan Koukal. Jak k nehodě předního českého ortopeda a přednosty ortopedické kliniky na Bulovce došlo? „Na výjezdu z dálnice se zatím z neznámých důvodů dostal do protisměru, kde se srazil s nákladním autem. Jeho porsche je úplně zničené. Jisté je, že nebyl pod vlivem alkoholu,“ popisuje tragickou událost Koukal.

Kvůli Dunglově zdravotnímu stavu volal do nemocnice i prezident Klaus. Dungl totiž v červnu 2008 vedl tým operatérů, kteří Klausovi vyměnili kyčelní kloub.

1.10.2009

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.