Záhadná smrt ženy ve Všenorech! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. února 2023

Svátek slaví Nela, zítra Blažej

Záhadná smrt ženy ve Všenorech!

Podle koronera žena nezemřela násilnou smrtí.
Podle koronera žena nezemřela násilnou smrtí. (Foto PČR)

Tři policejní vozy, vůz koronera a okolí obehnané policejní páskou. Kriminalisté vyšetřovali ve Všenorech na Praze -západ úmrtí ženy (†60). Policejní manévry odstartovaly včera v půl deváté ráno.

Podle informací Aha! měla být mrtvá žena nalezena na zahradě jednoho z domů a dokonce údajně zabalená v igelitu. „Na místo přijel koroner, zatím není jasné, zda se jedná o náhlé úmrtí, či zda žena například zemřela následkem nějakého násilí,“ řekla nejprve policistka Michaela Richterová.

Po několikahodinovém vyšetřování se prý ukázalo, že na smrti ženy nemá nikdo jiný podíl. Navíc prý neměla ani žádné zranění. „Pro přesné určení příčiny smrti jsme nařídili pitvu,“ doplnila Richterová. Žena v domě, u kterého byla nalezena, žila a mělo jít o invalidní důchodkyni. Podle sousedů pravidelně dojížděla brigádničit do sousedních Dobřichovic.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.