Školní rok 2022/23 podle horoskopu: Jak to dětem ve škole půjde? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Školní rok 2022/23 podle horoskopu: Jak to dětem ve škole půjde?

znamení, zvěrokruh, horoskop, native cnc
znamení, zvěrokruh, horoskop, native cnc (Shutterstock)

Začíná další školní rok, ale doba je natolik rozpolcená a k tomu jsou i odpovídající astrologické konstelace natolik nevyrovnané, že se prakticky nedá najít žádná jednotná linie, která by platila pro všechna znamení. A jak to tedy dětem ve škole půjde?

Beran jako pracovité a ohnivé znamení se může na začátek školního roku těšit, bude mít dobrý rozjezd a rychle se chytne osnovy, i kdyby byla z jakéhokoliv důvodu třeba i lehce nezvyklá.

Býk zůstane ještě nějakou dobu zaseknutý ve vzpomínkách na prázdniny, ale pomalu se přizpůsobí školním požadavkům.

Blíženci budou ve školních škamnách ještě tak trochu jako ve snu, možná i občas během vyučování usnou, ale to se brzy změní, takže se rychle zařadí mezi pilné a vzorné studenty.

Raci se mohou těšit na téměř hvězdný rozjezd, ale pozor na nepřející spolužáky, kteří mohou nejednomu vzornému Rakovi znepříjemnit první dny ve škole.

Lvi mohou ve jménu svého královského znamení očekávat úspěch a dosažení pocitu seberealizace.

Panny by si měly dávat pozor na přísné paní učitelky, které by si mohly na bezbrannou Pannu zasednout. Nikdo se tak dobře nezasedává jako nenápadná Panna.

Váhy a škola se nyní vyloženě rýmují, Váhy se mohou během prvního týdne naučit něco, co budou v životě potřebovat. I takové náhody se stávají.

Štíři budou prožívat začátkem školního roku těžší období, přece jenom je to znamení, které bylo stvořeno spíše pro zábavu.

Střelec má rád dobrodružství, ale na druhou stranu nebude dobře snášet nudnou výuku.

Kozorozi budou předvádět, jak jim jde učení od ruky, je to takové nejméně problémové znamení.

Vodnáři budou mít rádi změny a občas se budou projevovat neposedně.

Ryby si budou dělat všechno po svém, ale rády se připojí k čemukoliv, co budou samy považovat za rozumné.

Každé znamení se tedy popere se začátkem školního roku trochu jinak a my, astrologové, k tomu můžeme jen dodat, že nad tím vším by mělo vládnout třinácté znamení zkušeného a citlivého, na konstelacích nezávislého učitele, který to vše bude muset zvládnout, protože dobrá škola a dobrá výuka znamená dobrou budoucnost celého národa.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.