Netradiční svatba si říká o netradiční prstýnky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Netradiční svatba si říká o netradiční prstýnky

Netradiční svatba si říká o netradiční prstýnky
Netradiční svatba si říká o netradiční prstýnky (eppi.cz)

Klasika vás nudí a chcete se odlišit. Potřebujete dodat svému velkému dni punc originality. Neberete se tradičně na radnici, ale vybrali jste si strmý útes nad řekou, mystické místo v ruině starobylého kláštera nebo některou z půvabných minipouští České republiky. Standardní oblek a bílé šaty jste vyměnili za rebelskou černou kůži nebo parašutistický overal. Vaše stvrzení vzájemné lásky prostě bude jiné. Tak to vezměte z gruntu a zaměřte se také na netradiční snubní prstýnky.

Drsná černá

Také si představujete svatební obroučky jako hladké kroužky ze žlutého zlata? Pak vězte, že tahle doba už je dávno za námi a klenotníci oslňují snoubence, kteří touží po originalitě, nejnovějšími trendy. Vedle recyklovaného kovu a laboratorně pěstovaných kamenů se do popředí derou i fascinující odstíny černé.

Snubní prsteny z leteckého materiálu

Karbon – působivý, nezničitelný materiál, ze kterého se dělají i letadla. Proč tedy odolávat a nepořídit si atypické snubní prstýnky v černé barvě. Objevíte je v řadě stylů a určitě oceníte jejich lehkost a praktičnost.

Snubní prsteny z leteckého materiálu

Diamanty z vesmíru

Podle některých výzkumů pocházejí černé diamanty z vesmíru. Zjistilo se, že obsahují stopy dusíku a vodíku, podle čehož se vědci domnívají, že vznikly při explozi hvězdných supernov. Buďte za hvězdy a stvrďte výbuch svých citů snubními prsteny ozdobenými černými diamanty.

Vzácné ruthenium

Patří k nejvzácnějším materiálům na světě, stejně jako láska je nejvzácnější z citů. Takže pokud svatební obroučky, tak jedině ze zlata potaženého černým rutheniem. Kov prstýnkům dodá kromě tvrdosti a odolnosti i mystický nádech.

Osvobozující nedokonalost

Gemologické poučky a názory glamour časopisů říkají, že nejlepší diamanty jsou ty čiré, dokonale čisté a bez kazů. Ale svět není dokonalý, proto svůj slib věčné lásky zpečeťte netradičními diamanty. Zamilujte si decentní salt’n’pepper kameny, jimž sametové odstíny dodává velké množství vnitřních nedokonalostí. Anebo raději rozzáříte snubní prsteny barevnými fancy diamanty, kterým jejich živé barvy dodávají různé příměsi? A pak tu máme syrové a nebroušené diamanty – jsou tak opravdové, že víc už to nejde.

Osvobozující nedokonalost

Retro je in

Představu o tradičních snubních prstenech bortí kousky ve vintage designu. Zpravidla se vrací do časů secese plné jemných rostlinných motivů a vzorů. Na výsluní se vrací drahokamy vyhlazené do hladkých kabošonů nebo vybroušené do rustikální routy, které připomínají něžná růžová poupata.

Opravdová originalita

Chcete snubní prsteny ze zlata, ale přejete si, aby byly unikátní a na první pohled poutavé? Vyměňte hladké obroučky za tepané kroužky nebo modely s nečekaným vykrojením – zvažte, zda vám lépe sedne srdce, nebo jiný geometrický tvar. Punc jedinečnosti mají i snubní prstýnky ozvláštněné rýhou, kterou vyplňují střípky drahokamů. A nemusíte se bát, rozhodně nejsou ostré.

Jak jsme si řekli na začátku, netradiční svatba si zaslouží netradiční snubní prsteny. Proto směle do toho!Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.