Feriho nahradí Sommerová | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Feriho nahradí Sommerová

Dominik Feri
Dominik Feri (Nguyen Phuong Thao / Reflex)

Do podzimních sněmovních voleb usedne ve Sněmovně v dresu TOP 09 aktivistka a dokumentaristka Olga Sommerová (71, LES).

Od úterý tak vystřídá Dominika Feriho (24, TOP 09), který v pondělí ze Sněmovny odejde. Rezignuje po sérii nařčení několika žen ze sexuálního obtěžování a násilí. Sommerová byla na pražské kandidátce »topky« jeho první náhradnicí. Končící poslanec ale sexuální násilí na ženách odmítá a chce se bránit i soudně. Zároveň oznámil, že nebude kandidovat ani v říjnových volbách. Jeho chováním se měl včera zabývat také akademický senát Právnické fakulty Univerzity Karlovy, kde studoval a kde se měl nevhodně chovat k ostatním studentkám.

Reflexe Kalouska a Stoniše: Kalousek - Feri se zachoval odpovědně. Stoniš – do Česka bohužel dorazilo hnutí #MeToo

Video se připravuje ...

Přečtěte si
Jelimanek
29. 5. 2021 • 13:22

Jak již pravil jednoroční dobrovolník Marek: "Člověk myslí že je gigant a je h0uno". Feri je teď jak se říká "mrtvej muž", vůbec bych se nedivil kdyby se zastřelil.

-bello-
28. 5. 2021 • 23:42

to : Jelimanek
vím co říkám, když si holka pozve kluka domů, nebo jde k němu.Je to jasný každý normální ženský a s tím do toho jde. A tedy ty blbky, co šly a dokonce se i " osprchovaly" a pak se jim zprotivil by měly mlčet ( radši, aby nebyly trapný ), ale pokud na ně tlačil až tak, že v podstatě znásilňoval, pak je úchyl , to je marný! A osahávat v tramvaji, vytahovat se, že je NĚKDO , tedy má dovoleno, to je na pár facek!
TOP 09 je najednou celá zmagořená a omlouvá se za něho, najednou plká kecy , místo že stačí, aby se distancovala.A obviňovat jiné strany ? No , to došla TOPka daleko ! Ale co!Mají tam Schwarzenberga, ten chtěl být prezidentem a namluvil si ště-ku Vopěnkovou, co prezentovala sex s lesbou na umakartovým stolu 5.cenové skupiny.Motýl jeden odpudivý patří taky do TOP.Tedy fakt VRCHOL (špička ) politiky

-bello-
28. 5. 2021 • 23:32

Sommerová je další neštěstí

Jelimanek
28. 5. 2021 • 16:17

Proč se ženy se tak líčí, parfémují, krášlí, dělají se svůdné jen aby přilákaly pozornost mužů, když poté co nějaký ten omámený motýlek vskutku přiletí a projeví zájem tak riskuje ze bude označen za odporného násilníka a vyvrhele a je na něj i po letech podáváno trestní oznámení, je veřejně lynčován a profesně i společensky zničen?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.