Školačky prodávaly heroin...kšefty organizovala jejich matka (35) | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 26. května 2022

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

Školačky prodávaly heroin...kšefty organizovala jejich matka (35)

Důkaz. Taštička s psaníčky s heroinem uvízla v odpadní rouře, usvědčila tak osazenstvo bytu z prodeje drog.
Důkaz. Taštička s psaníčky s heroinem uvízla v odpadní rouře, usvědčila tak osazenstvo bytu z prodeje drog. (Foto PČR)

Heroinové doupě v centru Brna »vybrali« kriminalisté z Toxi týmu. Z prodeje drogy usvědčili ženu (35), která neváhala do řemesla zasvětit i své nezletilé dcery.

Školačky psaníčka s bílým práškem prodávaly z okna bytu. Když se objevil zájemce a zacinkal penězi, tak jako v meteodomečku vykoukla dívka a kšeft uzavřela.

Matkou byly dívky zřejmě pečlivě instruovány, co dělat v případě poplachu. Ve chvíli, kdy do bytu vstupovala policie, se jedna z nich zavřela na záchodě a spláchla. To bylo policistům podezřelé, a tak WC demontovali. „Našli taštičku se 48 psaníčky heroinu, která uvízla v odpadní rouře,“ popsala policejní mluvčí Andrea Cejnková a dodala: „Povedená rodinka si tímto způsobem vydělávala nejméně od začátku letošního roku.“ V bytě kriminalisté našli i 11 tisíc, které organizátorka utržila za heroin. Nyní jí hrozí až pět let za katrem.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.