Opilá žena ubodala manžela kvůli kafi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. června 2024

Svátek slaví Květa, zítra Alois

Opilá žena ubodala manžela kvůli kafi!

Jana B. u soudu měnila výpovědi. Napřed zapírala, pak tvrdila, že se jen bránila.
Jana B. u soudu měnila výpovědi. Napřed zapírala, pak tvrdila, že se jen bránila. (Foto Aha! – Jana Ulrichová)

Léta bila i bodala manžela Václava (†69) Jana B. (57) z Děčína. V květnu ho v těžké opilosti ubodala k smrti. Soud ji za to teď poslal na 11 let do vězení.

Jana B. měla v době útoku tři promile. U soudu tvrdila, že se jí manžel na nůž nabodl sám. Proč ale šestkrát a jak to, že rány byly zepředu i zezadu, vysvětlit neuměla. Nakonec se přiznala, prý byla ve stresu, protože jí nadával, že mu rychle neuvařila kávu.

Zničil ji chlast
Žena je podle znalců alkoholem těžce psychicky poznamenaná. Podle toho také reagovala. Když strážníci po činu přijeli na místo a zjistili, že je její manžel mrtvý, odmítala vyjít z domu. Křičela na ně za záclonou a šermovala nožem. Když vyšla a uviděla na verandě tělo, začala nad ním naříkat. „Kapitáne, tys mě tu nechal, tys tu nechal Janičku,“ křičela.

Domácí peklo
Podle sousedů napadala Jana B. muže několik let. Na lodi, na které se s ním plavila, ho už dříve pobodala. Rozbila mu i hlavu lahví a zřejmě ho také pálila žehličkou. Šífák, kterého všichni popisovali jako velice hodného člověka, ji po celá léta kryl. „Nechtěl, aby ji zavřeli,“ řekl jeden z jeho kolegů. Podle znalců je Jana B. nebezpečná a po odsezení trestu ji čeká detence.

Chodili kolem něj
Bývalý kapitán často chodil po útocích zraněný. Když ho proto v květnu sousedé viděli na verandě zkrvaveného, nevěnovali tomu nejdříve pozornost. Až po chvíli zjistili, že je mrtvý.

Přečtěte si
ivanak
21. 12. 2016 • 08:08

Nešťastný příběh.Tu ženu znám,byla to má spolužačka.Velice milá a tichá holka to byla. Narodil se ji postižený chlapeček,Pak se naše cesty rozešly a po dlouhé době jsem ji potkala takhle zdevastovanou,postiženou alkoholem.Hrůza.Když zavzpomínám na dobu kdy jsme trávili zimu na horách,co bylo legrace,nikdy v životě by mne nenapadlo,že zrovna ona takto dopadne.No každý si život zařídí podle svého a po zločinu přijde trest.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.