Vozili ženy za hranice a dělali z nich šlapky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. května 2025

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Vozili ženy za hranice a dělali z nich šlapky!

Manželé Čopfovi u včerejšího soudu.
Manželé Čopfovi u včerejšího soudu. (Aha! – Jan Kombar)

PLZEŇ – Manželé obchodující »s bílým masem« stanuli před Krajským soudem v Plzni! Z obchodu se ženami a kuplířství se zodpovídá Ilona Čopfová (29) a její manžel Martin (38) z Chodova na Sokolovsku. Měli plnit sny mladým ženám o zajímavé a seriozní práci. Místo toho jejich klientky musely dělat prostitutky!

Pod záštitou vlastní umělecké agentury nabízeli dva roky Češky jako tanečnice, artistky a striptérky do tanečních klubů ve Švýcarsku a Řecku. „Od dívek inkasovali až 250 eur měsíčně, což je v přepočtu zhruba 7000 korun. V rozporu se smlouvou byl po ženách v klubech požadován sex se zákazníky a další erotické služby,“ tvrdí státní zástupkyně.

Jedna z žen (23) odmítla sexuální praktiky. Manželé Čopfovi ji prý nutili, aby dělala, co se po ní chce. Ženě se nakonec po několik dnech podařilo utéct zpátky do České republiky. U soudu vypovídala bývalá sekretářka, která chtěla pracovat v zahraničí a krutě na to doplatila. Obžalovaní manželé ji předloni odvezli do Švýcarska, kde měla pracovat jako tanečnice.

„Paní Čopfová mě ujistila, že po mně nikdo sex chtít nebude. V Curychu mi dali pět smluv, každý měsíc do jiného podniku, i když jsem předtím dostala smlouvy jinam,“ popisuje žena. „Hned v prvním podniku jsem se dozvěděla, že po mně zaměstnavatel žádá tanec, pití alkoholu s hosty, chození s nimi na privát a sex. Bylo mi fyzicky i psychicky zle,“ popisuje dál.

Podvedené ženě nakonec pomohl jeden z klientů. Po pěti dnech pro ni přijel přítel a odvezl ji zoufalou a zničenou domů. Zprostředkovatelé práce pak na uprchlou ženu podali žalobu o náhradu ušlé ztráty.

Manželé Čopfovi popírají, že by dívkám zajišťovali práci, při které by měly provozovat sex. K ničemu takovému je prý nenutili ani nezavazovali. Smlouvy i povolení prý vydával švýcarský konzulát. O zprostředkování práce je žádalo 12 žen. Ve Švýcarsku si měly vydělat v přepočtu kolem 70 000 korun měsíčně. Manželské dvojici teď hrozí až 12 let vězení.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry