Sňatkový podvodník vylákal miliony: Fešák Hubert spáchal sebevraždu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. dubna 2024

Svátek slaví Anastázie, zítra Irena

Sňatkový podvodník vylákal miliony: Fešák Hubert spáchal sebevraždu!

Prostějovský Fešák Hubert neboli Miroslav J. vypadal i v téměř šedesáti letech skvěle.
Prostějovský Fešák Hubert neboli Miroslav J. vypadal i v téměř šedesáti letech skvěle. (Foto pro Aha! – Prostějovský Večerník, ara)

V posteli se mu vystřídaly stovky žen. Všem sliboval lásku na celý život a všechny jen připravil o peníze. Žil jako švihák ze starých dob. V rodném Prostějově měl přezdívku Fešák Hubert. Nyní je už Miroslav J. (†59) po smrti. Boží mlýny ho dohnaly, byl odsouzen za podvody a místo nástupu do vězení si raději vzal život.

Miroslav J. alias Fešák Hubert žil sice celý život nesezdán, ženy se však v jeho luxusním domku v jedné obci na Prostějovsku střídaly jak na běžícím páse.

Láska na inzerát
Seznamoval se zásadně prostřednictvím inzerátů. Vybíral si movitější osamělé dámy, kterým sliboval lásku až za hrob a nádhernou společnou budoucnost. Při romantických večerech se pak jen tak mezi řečí zmínil, že by potřeboval finančně vypomoci s opravou střechy či fasády, že by potřeboval půjčku na nový kotel a tak podobně.

Půjčovaly mu tisíce
Důvěřivé ženy, zmámené jeho elegantním vystupováním lázeňského šviháka neváhaly sáhnout do úspor. Některé mu svěřily jen pár desítek tisíc, ale našly se i takové, které daly i několik stovek tisíc, a jedna dokonce milion a čtvrt.

Prachy a pryč
Jakmile dostal peníze, vztah rychle ukončil. Podle známých Miroslava J. si na něj občas vyšlápli příbuzní či známí některé z podvedených dam, on si však prý nedělal nic ani z výprasku. Když jedna tvrdila, že půlka střechy jeho domu je její, řekl jí prý lakonicky: „Tak si ji odnes.“ A už si hledal novou milenku.

Zdemoloval dům a spáchal sebevraždu
Některé z žen se však svěřily policii a Miroslav J. nakonec skončil před soudem. Ten mu v březnu za rozsáhlé podvody vyměřil 6,5 roku vězení. 20. července měl nastoupit do výkonu trestu. Místo toho zdemoloval svůj dům a odjel do Mělníka, kde spáchal sebevraždu.

Víte, že...
...z jedné z nejdůvěřivějších milenek vylákal dokonce 1 250 000 Kč?

Přečtěte si
jity
6. 8. 2016 • 12:54

Nevím proč mu ty telata půjčovaly peníze, poslala bych ho pro půjčku do banky. Já nemám a hotovo.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.