Syn syrských uprchlíků zabil spolužáka (†15): Kudla přímo do srdce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. května 2024

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Syn syrských uprchlíků zabil spolužáka (†15): Kudla přímo do srdce!

Arminas (†15)
Arminas (†15) (Foto Instagram)

Děsivá vražda nyní otřásá celým Švédskem. Syn syrských migrantů Ahmed Mustafa al Haj (14) ve škole nemilosrdně ubodal k smrti svého o rok staršího spolužáka! Tragická událost se odehrála během školní přestávky, kdy Ahmed přistoupil zezadu ke svému spolužákovi a bodl jej nožem přímo do srdce.

Důvod? Jeho oběť, potomek pro změnu litevských přistěhovalců Arminas Pileckaite (†15) před časem bránil své spolužačky, které mladík původem ze Sýrie sexuálně obtěžoval! Je dokonce zdokumentováno, že Ahmedovi na školní chodbě vlepil facku. A za to nejspíš zaplatil životem...

Do celého už tak vyhroceného případu se navíc vložil otec útočníka, který tvrdí, že obětí je jeho syn! „To Ahmed byl ve škole šikanován, dlouhodobě a právě tímhle klukem! Škola ovšem neudělala nic proto, aby mu navrátila jeho čest!“ postěžoval si po incidentu médiím... Podle jiných zdrojů ovšem Ahmed musel čin plánovat, přes vánoční svátky prý na internetu vyhledával informace o tom, jak nejlépe zabít.

Přečtěte si
6010
21. 1. 2016 • 12:11

Jen by mne zajímalo, co teď s tím Ahmedem bude? Já bych ho zlikvidovala, protože z něho nic dobrého vyrůst nemůže.Zabít nožem zezadu, to je největší zákeřnost, jaká může být.A jen za to, že se kluk zastával spolužačky proti obtěžování Ahmeda.Hrůza!

-bello-
19. 1. 2016 • 23:20

Myslím, že čím víc toho teď napáchají, tím líp nás to snad ochrání.Merkelová je v posledním tažení, Anglie se chce z EU trhnout, Francie je nebezpečná sama sobě, natož zbytku Evropy , Belgie jich má plné zuby, seveřané už mají limity , tak snad se Schengen upraví.Poláci jsou hajzlové proradní.Vybodli se pro prachy na VS4. To, že kvůli TV stávkují je směšné, tu vládu si demokraticky zvolili.EU si to s nimi nerozhází, protože si plácli na kvóty.

-bello-
19. 1. 2016 • 23:14

Ahmed nic nemusel pracně na internetu hledat.Zákeřně zezadu zaútočit a zabít , to je vlastní všem Arabům.

cqv1b
19. 1. 2016 • 13:42

Arabové jsou prolhaní a nemají empatii, pro ně jsou jediní důležití oni sami, život ostatních pro ně nemá žádnou cenu. proto nechápu, proč jsou do Evropy zváni v takových množstvích

1pravda1
19. 1. 2016 • 11:42

Už si jednou uvědomme, že pro muslima nemá život žádnou cenu!!! Dokonce ani ten vlastní, je schopen si na tělo dát výbušniny a odpálit se uprostřed davu. Mají léta vymytý mozek, pro ně je člověk, který není muslim jen odpad, včetně žen, křesťanů, židů, jiných náboženství, bezvěrců. Pokud muslim vysloví slovo ČEST tak vemte nohy na ramena!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.