Drsná hádka: Nahá těhulka vyletěla z auta! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 26. května 2024

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

Drsná hádka: Nahá těhulka vyletěla z auta!

Fotografie
Fotografie (internal)

V tragickou nehodu vyústila hádka páru v texaském Houstonu. Těhotná Monica Ramirez skočila nahá do auta, nepřipoutala se a při nárazu do budovy pak vyletěla z vozu. Doktorům se podařilo zachránit její dítě, žena ale zemřela.

Ramirez, která byla v šestém měsíci těhotenství, se pohádala s přítelem Antonem Aleksandrovem a kolem druhé ranní oba naskočili do svých aut. Jejich spor zřejmě pokračoval i za volantem, protože v jednu chvíli do sebe jejich auta narazila a obě se poroučela do zdi autoservisu stojícícho u silnice.

Nepřipoutanou a nahou Monicu náraz vymrštil z pick-upu Dodge Ram! Utrpěla těžká zranění mozku. Odvezli ji do nemocnice, kde se jim jako zázrakem podařilo přivést na svět její dítě, maminka však zraněním podlehla. Anton byl zraněn jen lehce.

Podle všeho měli spory už delší dobu, Monica dokonce v srpnu (tedy už těhotná) žádala o soudní ochranu před Aleksandrovem, který ji měl údajně zkopat, smýkat s ní po zemi a šlapat po ní!

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.