Marcela Holanová 10 let po rozvodu: Připravila Šípa o milion! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 24. března 2023

Svátek slaví Gabriel, zítra Marián

Marcela Holanová 10 let po rozvodu: Připravila Šípa o milion!

Fotografie
Fotografie (internal)

Po dlouhých 10 letech od rozvodu konečně došlo k majetkoprávnímu vypořádání mezi Marcelou Holanovou (63) a Karlem Šípem (79). Místo požadovaných
8 milionů zpěvačka ale od Šípa dostala jen 1 milion.

„Byla jsem hloupá kedlubna, tak jsem utřela nudli. Dojela jsem na to, že jsem byla slušná,” řekla včera Aha! Holanová, která v manželství se Šípem žila 22 let. „Kdybych znala jeho účty, dopadla bych jinak. Ale já si nestěžuju. Hlavně, že to je už všechno za mnou. Vždyť mě to úplně vyřídilo. Rozváděli jsme se, když mi umírala maminka, potom ty majetkové tahanice... Nakonec jsem skončila v nemocnici, kde mi kvůli silné arytmii museli operovat srdce,” svěřuje Holanová.


Po Šípovi prý požadovala 8 milionů, protože věděla, kolik si měsíčně vydělá. „A to jsem nežádala ani čtvrtinu, na co bych měla nárok. Jenže jemu právník poradil, ať si vyčistí účty, takže mu na nich zbylo něco směšného, a já nemohla nic dokázat, jelikož jsem čísla účtů neznala,” komentuje Holanová.

Vysouzený milion je prý z bytu, který si Šíp zakoupil ještě, když byli manželé. „Jo, a abych mu nekřivdila. Nechal mi chalupu, kterou jsem ovšem pořídila ze svých prostředků,” podotýká Holanová, která se prý nezastaví a má teď v létě jedno vystoupení za druhým.


„Kdybych nezpívala, nemám na chleba. A kšefty teď jedou, na jaře to bylo horší, tak to musím vyrovnat,” říká Marcela, pro kterou je vysouzený million zanedbatelná suma. „Co to je dneska za peníze? Ale to je fuk. Důležité je, že jsem až na to zlobivé srdíčko úplně zdravá a že mě lidé pořád chtějí. Vždyť to je to největší ocenění,” míní. Proč se rozvedli?
Šíp si našel přítelkyni Ivu Havránkovou (39). Po čase požádal o rozvod a v roce 2007 si Ivu vzal za ženu v Řecku. Má s ní syna Honzika (10). Marcela se znovu neprovdala. Se Šípem má syna Karla. Exmanželé se nestýkají. „On dělá, že mě nezná. Nevím proč. Já bych s ním na kafe klidně šla,” říká Holanová. „Myslím, že je dobře, že jsme odstříhnutí. Má nový vztah, já taky. Jsou případy, že ti dva zůstávají přáteli, scházejí se. Jenže náš rozvod probíhal opravdu nevkusně. Neumím si představit, že bych se dokázal oprostit a začal s ní komunikovat, jako by se to nestalo,“ řekl Šíp Instinktu.

Jak to vidí Karel Šíp
K rozsudku ohledně majetkového vyrovnání došlo už v roce 2012. Holanová se ale odvolala. Podle Šípa se už tehdy rozdělení majetku táhlo tak dlouho, protože Marcela měla nesmyslně vysoké nároky na finanční vyrovnání. „To vypadá, jak kdyby se rozváděl Bakala nebo jiný miliardář. U nás přitom šlo o blbou rekreační chalupu, požadovala nějakou hotovost, ale nesmyslně vysokou. Několikrát jsem se projevil velkoryse, ale jí to bylo málo. Nabídl jsem jí, ať si chalupu nechá, že nechci všechno napůl. Ale pak požadovala nějaké miliony,“ řekl tehdy Šíp Instinktu.

Přečtěte si
lena40
18. 8. 2014 • 11:45

Šípovi je 69. Aspoň jednou bych ráda četla článek bez chyb.

jity
18. 8. 2014 • 10:49

Co to je pro ni milion, ta by vzala tak 10milionů. Co ten jejich syn pracuje vůbec? Vždyť studoval práva a ona se také neumí uživit.

britva
18. 8. 2014 • 09:13

Marcela Holanová (63) = životní úlet Karla Šípa (79)

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.