Novinky v poprázdninové Ordinaci: Nastoupí doktorka Batulková! Známe i další změny | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 24. března 2023

Svátek slaví Gabriel, zítra Marián

Novinky v poprázdninové Ordinaci: Nastoupí doktorka Batulková! Známe i další změny

Dana Batulková
Dana Batulková (TV Nova)

I když je léto v plném proudu, diváci jsou zvědaví, co je čeká na podzim na televizních obrazovkách. Nova si připravila několik překvapení. Můžete se těšit nejen na nové pořady, ale i tváře, na které televize v nadcházející sezoně nejvíce sází.

Ordinace v růžové zahradě 2: Doktorka Batulková
Desátá sezóna Ordinace v růžové zahradě 2 pro diváky nejen zajeté seriálové postavy, ale i osudy nových obyvatel, kteří se do Kamenice přistěhují a dějem seriálu pořádně zamíchají. První z nich je doktorka Marie Pokorná v podání Dany Batulkové (56). Čestmíru Mázlovi (Petr Rychlý) vstoupí do života hned dvě atraktivní ženy, shodou okolností identická dvojčata Agnes a Teresa Branné (34)!


Životní zvrat čeká i Petra Hanáka – jeho přítelkyně Gábina (Sandra Nováková) se totiž vrátí z psychiatrické léčebny a Petr je tak vystaven nelehkému výběru mezi ní a současnou přítelkyní, doktorkou Andreou Blechovou. Klid nebude ani v rodině Suchých – do nemocnice totiž míří posila záchranné služby v podobě biologického otce Toníka Suchého.Přečtěte si
pepicka71
30. 7. 2014 • 08:14

Přesně tak,ta se taky nacpe všude,krasavice.To bude posila!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.