Markéta Plánková: V Ordinace se styděla, s Koleníkem ukázala téměř vše! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. května 2023

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Markéta Plánková: V Ordinace se styděla, s Koleníkem ukázala téměř vše!

Že se ukáže v plné parádě v lechtivé scéně, nikdo nečekal.
Že se ukáže v plné parádě v lechtivé scéně, nikdo nečekal. (Foto pro Aha! – ČT, TV Nova)

Cudná Markéta Plánková (36)? Ani náhodou! Při vášnivém sexu s Jánem Koleníkem (34) v seriálu První republika šokovala nejen diváky, ale také kolegy a členy štábu.

Scénář mluvil jasně. Klára Valentová si uvědomí, že své lásce Vladimíru Valentovi křivdila. Mileneckou krizi zažehnají vášnivým milováním na usmířenou. Dobové šaty šly ve vteřině dolů a také orgasmus dvojice sehrála na jedničku. A dokonce několikrát! „Tahle scéna se točila asi dvě hodiny. Původně byla mnohem delší a opravdu peprná. Ale nakonec se hodně stříhalo,“ prozradil deníku Aha! zdroj ze štábu.


Čekalo se, že Plánková se nechá zastoupit dublérkou, jako to udělala ve své závěrečné scéně v Ordinaci v růžové zahradě, kdy její postavě Magdě Mázlové prováděli masáž srdce na nahou hruď. „Je to skutečně ona, dublérka sice byla v úvaze, ale při takové scéně by to bylo poznat,“ dodal zdroj. Všímavému divákovi ale jistě neuniklo, že Plánková nebyla zcela nahá. Detailní záběr odhalil tělová tanga.Přečtěte si
korzar
25. 5. 2023 • 10:49

Tak krásná žena se nemusí na rozdíl od jiných vůbec stydět.

mazanykralicek
25. 5. 2014 • 12:49

Proč by se s Koleníkem měla stydět když on je na kluky.

ferdinand6
24. 5. 2014 • 20:37

Tenhle seriál nechápu, místo toho, aby ukázali život za první republiky, kde lidé měli úplně jiné morální zásady tam kámen pr*á cihlu. Špatná telenovela, hnus. Korunovaná tím, že největší sexbombu, o kterou se bratři perou, tam hraje dřevo bez emocí. Na čem ti scénáristi fičí?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.