Krvavé zranění Marka Ebena: Rozražená hlava! Víme, co se stalo... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 6. června 2023

Svátek slaví Norbert, zítra Iveta / Slavoj

Krvavé zranění Marka Ebena: Rozražená hlava! Víme, co se stalo...

Marek Eben příšel do Opery i po úrazu.
Marek Eben příšel do Opery i po úrazu. (Foto Aha! – Marek Pátek, Pavel Machan, Roman Souček, Profimedia.cz, koláž Ahaonline.cz )

Vždy a upravený moderátor Marek Eben (56) dorazil na brněnský Ples v opeře s ošklivým zraněním. Elegantní smoking doplnila sešitá hlava po nešťastném úrazu na záchodku.

A co se oblíbenému moderátorovi stalo? Jeho brněnská nehoda měla hodně podobný průběh, jako první verze úrazu prezidenta Zemana, jak upozornil ve svém aktuálním vydání týdeník Sedmička. „Snad ta cizí postel a neznámé prostředí způsobily, že jsem spal jenom tři hodiny. Nad ránem jsem musel na toaletu a trochu jsem to podcenil. Nerozsvítil jsem si a ve tmě jsem zakopl, v tom neznámém prostoru jsem zavrávoral a upadl tak nešťastně, že jsem si rozrazil hlavu v temeni,“ vzpomínal Eben na drastický zážitek v České televizi.

A následky úrazy na sebe nechaly dlouho čekat. „Rána hodně krvácela, a tak jsem musel na pohotovost, kde mi ji sešili,“ dodal Eben. Naštěstí se dal do začátku společenské akce do pořádku a zvládnul všechny povinnosti s ní spojené.

 Autor:  mpa

Přečtěte si
ivoadler
31. 1. 2014 • 11:05

Z ničeho ho nepodezírám, ale... Byl tam pracovně? Nebo se šel jen povyrazit bez manželky? Na jeho místě bych s ní seděl doma koukal, se s ní na televizi event. předčítal z bible. Takový Kája Mařík by do společnosti určitě nešel bez manželky.

defakto
31. 1. 2014 • 06:52

....... ta rána vypadá tak , jakoby nejspíš jednu koupil do temene ....žeby Markéta ?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.