NeVyVolená zlatokopka Eva na dluhy peče! Peníze utrácí za plastické operace | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

NeVyVolená zlatokopka Eva na dluhy peče! Peníze utrácí za plastické operace

Eva Feureislová doufá, že si s implantáty vydělá více peněz na dluhy.
Eva Feureislová doufá, že si s implantáty vydělá více peněz na dluhy. (Foto: Aha! - Roman Souček, koláž Ahaonline.cz)

Zviditelnila se nejen díky reality show VyVolení, ale také díky své známosti se zpěvákem a expřítelem Ivety Bartošové (47) Domenikem Martuccim (37). Teď se Eva Feuereislová (23) snaží zaujmout plastickou operací, rsp. jejím výsledkem. Co všechno si nechala o víkendu předělat?

Feuereislová si už pod stromeček nadělila zvětšení rtů, ale tím s vylepšováním rozhodně neskončila! Nyní si nechala zvětšit prsa. „K zákroku jsem se rozhodla, protože jsem zhubla 12 kilo. Dřív jsem měla čtyřky, ale teď mi z nich zůstaly jen psí ouška.


Také mě k tomu donutilo to, že se v médiích psalo, že mám prsa seniorky,“ svěřila se bývalá finalistka VyVolených. K tomu ještě podstoupila liposukci stehen. A jak si Eva před operací pomáhala, aby její prsa vypadala alespoň trochu dobře? „Používám trik Agáty Prachařové: Podprsenka dokáže prsa vyhnat až o dvě velikosti,“ svěřila se Eva.Přečtěte si
colombina
13. 1. 2014 • 10:04

jedno velký neštěstí... mně je jí vlastně líto

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.