Profesionální zlatokopka Silvie: Mareše mi vyfoukla Faltýnová, já nejsem žádná děvka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Profesionální zlatokopka Silvie: Mareše mi vyfoukla Faltýnová, já nejsem žádná děvka!

Silvie Řeháková chce do VyVolených
Silvie Řeháková chce do VyVolených (TV Prima)

Silvie Řeháková si jako zdroj obživy vybrala výnosný obor »zlatokopectví«. Díky bohatým milencům je finančně zajištěná, ale touží po slávě, kterou by jí měla zajistit reality show VyVolení.

Peroxidová blondýna dorazila na casting s jasným cílem. Pro peníze je schopná udělat vše a odhalování před kamerami by jí nedělalo žádné problémy. Dosud však kalhotky sundávala výhradně před muži s vysokým kontem.

„Jsem známá pražská zlatokopka, není to moc příjemné označení, ale už jsem si to tak vybrala,“ tvrdí Silvie, která málem ulovila i nejlépe placeného českého moderátora Leoše Mareše. „Seznámila jsem se s ním a hráli jsme spolu poker, ale Petra Faltýnová mi ho přebrala,“ popsala svou promarněnou šanci potenciální obyvatelka vily.

Její poslední »vztah« nedopadl dobře a tak se Silvie rozhodla, že bude bojovat na více frontách zároveň. „Proto mám v záloze vždycky dalšího chlapa. Když má chlap v záloze ženskou, tak je to frajer, ale když má ženská v záloze chlapa, je to vždycky děvka,“ postěžovala si profesionální zlatokopka.Přečtěte si
prroud
2. 8. 2013 • 11:56

Jaky jsme si vas udelali a jaky si vas trpime.......takovy jste.....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.