Jennifer Aniston: V novém účesu a bez podprsenky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Jennifer Aniston: V novém účesu a bez podprsenky!

Jennifer Aniston se podprsenky se zbavuje s nadšením.
Jennifer Aniston se podprsenky se zbavuje s nadšením. (Foto profimedia.cz, Reuters)

Americká herečka Jennifer Aniston (44) právě absolvuje poslední dny natáčení filmu Squirell To The Nuts v New Yorku, v němž hraje prostitutku, která se chce stát herečkou. Role si vyžádala jiný účes, na který naštěstí stačila paruka.

Je jasné, že její vlastní blond hříva herečce sluší mnohem víc než hnědé mikádo. Po placu se Jennifer procházela bez podprsenky a i mladší ročníky by jí mohly závidět. Rozhodně si může dovolit své přednosti vystavit na odiv, na pevnosti zkrátka ani po čtyřicítce nic neztratily.

Další celebrity nahoře naostro!

Zpěvačka Rihanna (25)

Známá rebelka v módě si neodpustí jedinou příležitost šokovat. Naposled si »zapomněla« podprsenku pod průsvitné bílé tričko.

Herečka Sharon Stone (55)

Sharon nyní natáčí v Itálii a podprsenku si snad nevzala ani jednou. Pod volnými blůzkami se jí rýsují zřetelně bradavky. Horkokrevní Italové šílí.

Topmodelka Rosie Huntigton-Whiteley (26)

Andílek Victoria´s Secret má v popisu práce předvádět spodní prádlo. Několikeré svlékání a oblékání podprsenky asi unaví, takže v soukromí si Rosie raději vyrazí bez ní.

A jak vyrážíte do ulic vy? Pošlete nám fotku svého dekoltu a přihlaste se do velké letní soutěže Sexy dekolt.
Sexy dekolt


Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.