Bočanová (46) poprvé prozradila, proč si do postele tahá zajíčky! To budete koukat | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Bočanová (46) poprvé prozradila, proč si do postele tahá zajíčky! To budete koukat

Mahulena Bočanová
Mahulena Bočanová (Jakub Ludvík / Blesk)

Kolem Mahuleny Bočanové (46) se točí spousta chlapů, ona si však vybírá jen samé mlaďochy. Nyní poprvé prozradila, proč to dělá takhle záměrně. „Mladí kluci mé špatné vlastnosti neřeší, berou je s nadhledem,“ přiznala Bočanová.

Mahulena prožila za poslední dobu několik vztahů, ani jeden však neustála. „Po rozvodu byly celkem tři vztahy a v každém jsem vydržela necelý rok,“ prozradila v rozhovoru pro Story Bočanová. Utekla, protože prý cítila, že s ní muži počítají do budoucna. „Já to tak ale nemyslela. Vdávat se nebudu a na doživotí to také nebylo,“ vysvětlila herečka s tím, že chlapi si s ní vždycky chtěli založit rodinu.

Mahulena se ale do ničeho nehrne a zelenou u ní mají mnohem mladší muži. „Chci se smát a oni k tomu mají blíž. A také se mě nebojí,“ myslí si Bočanová.
V jejím přesvědčení ji utvrdil i její psychiatr a psycholog. „Řekl mi: Mahulko, ti mladí se vás nebojí, protože nevědí, co je čeká. Starší pánové jsou chytří. Když vás vidí, vezmou nohy na ramena,“ přiznala moderátorka. Jestli má nyní po svém boku nového chlapa, však neprozradila. Jednu lásku ale už doma má - bulteriéra Umberta Bočana, do kterého je zamilovaná.

S kým už Mahulena randila?

Jakub Vytáček (33) – 2010

S milencem o třináct let mladším, manažerem Jakubem Vytáčkem, Mahulena tvořila pár tři měsíce. A to ještě nebyla rozvedená s Viktorem Mrázem. Dohromady se dali krátce po Novém roce 2010. Strávili spolu i luxusní dovolenou na Bali. Po rozchodu se sice jejich cesty sešly, ale zas jen na chvíli.

Martin Černý (36) – 2011

Bočanové a Černému to ve vztahu klapalo pouze několik měsíců. Jejich rozchod byl dramatický. O herečce se finalista Muže roku vyjadřoval hnusně a dokonce ji označil za transku.

Jiří Herda (33) – 2011

S Herdou chodila Mahulena devět měsíců. Hokejistu HC Olymp si dokonce oblíbila i její dcera Márinka (11). Vztah prý herečka ukončila proto, že nechtěla být Jiřímu nijak na obtíž.


Jones Santana (23) a Ruda (37) – 2012

Loni se po boku Bočanové objevili dva zásadní muži. Nejdříve bavič Ruda z Ostravy, se kterým prý herečka prožila i dovolenou. Dalším v pořadí byl exotický krasavec a tanečník Jones Santana. Přestože Mahulena nepotvrdila ani jeden vztah, s Jonesem dokonce strávila několik dní na horách.Přečtěte si
zadnice
18. 4. 2013 • 09:09

Mladí namáčejí dokud to jde, nebo baví, pak klidně bez závazků jdou jinam. Bréca je spokojená a loví dál.

qwertina
17. 4. 2013 • 11:15

paula
17. 4. 2013 • 06:26

 že Mahulena vypadá jako chlap, lze předpokládat, že její kolouškovské známosti jsou latentní homosexuálové a ti se do zakládání rodin fakt nehrnou ...

britva
16. 4. 2013 • 23:44

 ta je už stará ( 46 ) už je to pomalu babička a ještě má šukací apetit s mladejma mrrdákama ta jim asi platí, jinak to není možný co jim asi tak může nabídnout ? vykloktanou, starou vagínu s vytahanejma laplema

eisenbieger
16. 4. 2013 • 21:34

 ta ma mezi nohama peeero a jaky , co ty na to jako znalec

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.