Sexuální rádce z 19. století: Dávati se musí pomálu a hlavně s nechutí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. března 2023

Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt

Sexuální rádce z 19. století: Dávati se musí pomálu a hlavně s nechutí!

akt z 20. let 20. století
akt z 20. let 20. století (Profimedia.cz)

Milé dámy, tak takhle by nás poučovaly ty zkušenější o sexu před více než sto lety. Jaké byly rady a pokyny pro mladou nevěstu? Tomu se dnes nedá věřit…

Pro citlivou mladou ženu jest svatební den paradoxně dnem nejšťastnějším a nejhrůznějším zároveň. Zápornou chvílí jest svatební noc, kdy se nevěsta musí vykoupiti takříkajíc tím, že bude poprvé čeliti hrůze sexuální zkušenosti.

☛ Některé ženy očekávají zkoušku ohněm o svatební noci s radostí, takových pocitů se vyvarujme! Nikdy by nemělo upadnout v zapomenutí jedno zásadní pravidlo manželství: dávati se musí pomálu, zřídkakdy, a hlavně s nechutí. Jinak by se mohlo přihoditi, že manželství stane se místem pro ukájení živočišných tužeb.

☛ Ačkoli je sex v tom nejlepším případě odporný a v nejhorším případě bezbožný, bolestivý a ponižující zážitek, musí se přetrpěti, a ženy tak činí od počátku věků.

☛ Moudrá nevěsta statečně protrpí nejvýše dva sexuální zážitky týdně v prvních měsících manželství a postupem času by se měla všemi možnými způsoby snažiti, aby se četnost styků snižovala. V tomto ohledu se použíti dá předstíraná nemoc, ospalost či bolesti hlavy.

☛ Dobrá manželka může čekat, že do konce prvního roku manželství se jí podaří snížit častost intimních sblížení na jedno týdně a do konce pátého roku svazku manželského na jedno měsíčně. Mnoha ženám se podařilo do desátého výročí sňatku poroditi děti všechny a docíliti úplného ukončení sexuálního vztahu se svým manželem.

☛ Moudrá nevěsta nikdy nedovolí, aby její muž viděl její tělo neoblečené, a nikdy nedopustí, aby on ukazoval své vysvlečené tělo jí.

☛ Pokud se sexu nejde vyhnouti, jest nezbytno, aby se provozoval v naprosté tmě.Přečtěte si
blek.
24. 4. 2016 • 15:30

Pohlavní styk se ženami neprovozuji, protože mám poruchu osobnosti. Diagnostikovala mně ji psycholožka.

girasole.
2. 4. 2013 • 20:52

asi jeste nenì dlouho zenaty

reknirmareno
2. 4. 2013 • 20:47

Kdyz to porad chybi Slafenbergovi,tak jo.

reknirmareno
2. 4. 2013 • 20:42

Taky i do parlamentu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.