Partička jde do Slavíka jako hudební skupina! Díky »podvodu«! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Partička jde do Slavíka jako hudební skupina! Díky »podvodu«!

Partička ve složení (zleva): Chmela, Suchánek, Dangl, Genzer a Sokol.
Partička ve složení (zleva): Chmela, Suchánek, Dangl, Genzer a Sokol. (Martin Hykl)

Fanoušci zábavného televizního pořadu Partička jásají. Pánové Richard Genzer (45), Michal Suchánek (47) a spol. se totiž dostali do desetičlenné nominace na cenu Český slavík 2012. A to v kategorii Skupina roku!

Podařilo se jim to ale díky malé fintě. Loni je z hlasování vyřadili kvůli tomu, že je Partička zábavný, nikoliv hudební pořad. Od té doby tedy v Partičce občas zpívají a říkají si při tom Los Rotopedos. Nyní natočili videoklip svého hitu Moskau a jsou horkými favority na vítězství. Zpívají pseudoněmecky, oblečeni v kostýmech ruských mužiků. Nechybí samozřejmě tanec kozáček a vtipné rýmy typu: gruppen sex – šunkofleks...

Kromě této sestavy jsou v nominacích ještě kapely Čechomor, Divokej Bill, Charlie Straight, Chinaski, Kabát, Kryštof, Mandrage, Nightwork a Olympic.
Autor:  lbp

Přečtěte si
sary.x
12. 11. 2012 • 21:39

Takže, se vší stručností, a nemám náladu na to být slušná. Tady na těch komentářích je přesně vidět lidská stupidita... Styl "vidím reklamu, nelíbí se mi, kašlu na to" je v pohodě. Ale styl "vidím reklamu, nelíbí se mi, půjdu na internet a budu to pomlouvat"... Lidé, jste zdraví? Vždyť Vám to nikdo necpe! Sledujte Šípa? Nikdo Vám to nebere! Sledujete Krause, nikdo Vám to nebere, sledujete Ordinaci, NIKDO VÁM TO NEBERE!! Tak HerGot, když se Vám nelíbí, co dávají v televizi, tak jí vypněte, vypněte i počítač a běžte někam do pr...řírody! Posílám také pozdrav do redakce. Zvlášť zdravím Augustu Hrubou, která nemá zřejmě na práci nic jiného, než špiclovat NÁŠ facebook, kdy si MY, fanoušci, píšeme věci pro NÁS, fanoušky, a pánové z Partičky tam také dávají většinu věci pro NÁS, a ne pro nějakou pokryteckou dámu, která nedodržuje ani "Na každym šprochu je prý pravdy trochu"! OK, klidně mi komentář smažte, nebo mě blokněte, a dokažte tím to, že jsem měla pravdu a Vy si jí nedokážete přiznat. Také by mě zajímalo, PROČ je PODVOD to, že kluci si ZE SRANDY založí skupinu? Myslíte, že kdyby se vážně snažili o něco víc, že by si založili "Los Rotopedos"? Slavík (a další, např. TýTý) je cena popularity. A popularita = oblíbenost. A my kluky máme rádi. Takže jsou oblíbení. Takže jsou populární. Takže nevím, PROČ by se neměli nějak solidně umístit v soutěži popularity. Zdraví Sary.x, PARTIČKÁŘKA.

hillaarkaa
7. 11. 2012 • 09:45

andys8
7. 11. 2012 • 08:04

Doufám, že vyhrajou. Jsou nej...

benel
6. 11. 2012 • 20:48

a bude to skupina Zepředu a Zezadu

na-cou
6. 11. 2012 • 15:18

Souhlasím, nemám ani slov jak jsou trapní. Dělají z lidí blbce a ti se jim ještě smějí. To jsme ale národ.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.