Namol opilá Vendula Svobodová se líbala s milencem. Její manžel ví, o koho jde! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Namol opilá Vendula Svobodová se líbala s milencem. Její manžel ví, o koho jde!

Vendula Svobodová v odvážném kostýmu.
Vendula Svobodová v odvážném kostýmu. (Foto Aha! - Marek Pátek, Pavel Machan)

Šéfka Kapky naděje Vendula Svobodová (40) nelenila a ještě před rozvodem s Patrikem Aušem (34) si našla nového chlapa. A hned ho vzala do víru noci. V sobotu nad ránem se s ním vypotácela z jednoho pražského baru. Byla silně v náladě, rozchechtaná a roztoužená. Se svým novým objevem se líbala jako dorostenka na prvním rande. O koho jde, ale Vendula říci nechce.

A co na to stále ještě její manžel Patrik? Ten se bojí mluvit, aby si definitivně nezavřel cestu k synu Jakubovi (7).

Vendula se s novým přítelem objevila na maškarní párty v baru v Polské ulici. A oblékla se jako lehké dívky v legendárním pařížském kabaretu Moulin Rouge. Na sobě měla podprsenku a vysoké, hluboce vystřižené kalhotky jako součást tělového body. A na nich žaketem inspirovaný plášť!

S menším mírně prošedivělým čtyřicátníkem v brýlích se opilá Svobodová okolo třetí ráno vypotácela z baru na ulici. Měla co dělat, aby se na vysokých podpatcích udržela. Milenec ji držel za ruku a neustále ji podpíral. Při čekání na tzv. želvy se pak tihle dva každou chvíli líbali a hladili po tvářích.

Následně chlapík uložil Svobodovou na zadní sedačku auta, sám si sedl dopředu a dal pokyn řidiči: Jedeme do Říčan! Při příjezdu k novému domu šéfky Kapky naděje měl pak znovu co dělat, aby společensky unavenou dámu udržel na nohou. Vendulu vytáhl po schodech ke dveřím, které odemkl. Co se dělo uvnitř, už si lze jen domyslet…

A co bylo ráno?

Včera se Svobodová odmítla o svém novém milenci bavit. „Nezlobte se, ale moje soukromí je jen má věc,“ napsala Nedělnímu Aha!. Sdílný nebyl ani její stále ještě manžel Patrik Auš, který evidentně ví, s kým jeho žena chodí.

„Promiňte, ale nechci nic komentovat,“ omluvil se podnikatel, který se velmi
trápí. Vendula totiž jemu i celé jeho rodině údajně zakázala na konci srpna styk se svým synem Jakubem. A proto se bojí cokoliv říkat. Ano, není Kubův biologický otec, ale on ho za tátu považoval. Když mu tragicky zemřel
skutečný tatínek, hudební skladatel Karel Svoboda (†68), byl Jakubovi rok, a tak si ho nepamatuje.Přečtěte si
rejpal3
6. 11. 2012 • 19:29

Jasně, já bych šel nahý - za nudistu, aby mi nebylo teplo, když venku skoro mrzne...

marmat
5. 11. 2012 • 22:35

Jen Haloweenský kostým, kde můžete jít Za ledního medvěda, nebo SPOŘENÍ OD LIŠKY, a nebo pokud máte figuru, tak za COKOLIV !!!, v čem se nebudete pařit a v čem se budete Vy cítit dobře.... V kostýmu, kde budete mít COKOLIV přes hlavu, abyste nebyli poznat a mohli jen pomlovat ,Vám za trest bude vedro

herecka
5. 11. 2012 • 19:42

vypadá jako perla z E55. Ona svou vizáží a hlavně svým chováním a slovní zásobou k tomu rozhodně nemá daleko.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.