Vdavky slavných: Krampolová za dolar, Nesvadbová v kuchařském | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Vdavky slavných: Krampolová za dolar, Nesvadbová v kuchařském

Bára Nesvadbová a Hana Krampolová vzpomínají na svůj svatební den s úsměvem.
Bára Nesvadbová a Hana Krampolová vzpomínají na svůj svatební den s úsměvem.

Na vyhlášení Svatebních šatů roku jsme se zeptali, jak se vdávali slavní. Odpovědi Báry Nesvadbové (34) a Hany Krampolové (48) jsou překvapující.

Spisovatelka Bára Nesvadbová se rozhodla pro vdavky s nynějším exmanželem Karlem Březinou velice náhle a tomu odpovídal i svatební oděv. „Jeden večer jsem se rozhodli a druhý den ráno už jsem se vdávala. A to v takové té bílé haleně, co nosí kuchaři,“ směje se při vzpomínkách na den D Bára.

Také Hana Krampolová má veselé vzpomínky. „Šaty mi vybral manžel s Miroslavem Šimkem bez mé přítomnosti v Americe na bleším trhu a to za pouhý dolar. Byly sedmnáct let staré, ale nádherné, to musím uznat,“ kýve Hanka. „No, je to tak, ale móda se opakuje a i když byly tak staré, v době svatby byly zase tak říkajíc in,“ přisadil si Krampol.

Titul Svatební šaty roku vyhrály nakonec ty na Zuzaně Jandové, s druhými se promenovala po mole Diana Kobzanová a šaty s třetím místem oblékla Renata Langmannová.

Nejen dvoukilový účes zřejejmě zajistil šatům na Zuzaně Jandové první místo.

Tyto šaty skončily druhé.

Renata Langmanová se prošla v třetích nejhezčích šatech tohoto roku.

Foto ara

(eve)

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.