Milostný trojúhelník Urbánková – Abrhám - Šafránková. Naďa promluvila: VELKÝ ZVRAT VE STARÉ KŘIVDĚ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Milostný trojúhelník Urbánková – Abrhám - Šafránková. Naďa promluvila: VELKÝ ZVRAT VE STARÉ KŘIVDĚ!

Naďa Urbánková, Josef Abrhám a Libuše Šafránková
Naďa Urbánková, Josef Abrhám a Libuše Šafránková (koláž Ahaonline.cz)

Udělala jí to, co by žádná žena té druhé dělat neměla. Zatímco Naďa Urbánková (81) s Josefem Abrhámem (81) plánovala miminko, krásná Libuše Šafránková (†68) se s ním potají scházela a odloudila jí ho. Dva dny po odchodu slavné Popelky, ale léta zhrzená zpěvačka překvapila.

Měla nevinnou tvářičku a pro všechny kolegy byla hodná Libuška. Pro pětinásobnou Slavici ale byla ženou, která jí připravila o dlouholetého partnera, s nímž žila 8 let.

Vedl dvojí život

„Moc jsem si přála mít s Pepou dítě. Ve chvíli, kdy jsem cítila, že ten biologický budík zvoní, jsem mu to oznámila, protože jsem se chtěla zachovat čestně. On mi tehdy řekl, že se na to ještě necítí,“ zavzpomínala po letech Naďa, která dlouhou dobu nevěděla, že se Abrhám v divadle seznámil s novou kolegyní a několik měsíců vedl dvojí život. „Na ten rozchod nerada vzpomínám, byl to jeden z nejdelších vztahů mého života a z mé strany určitě nejsilnější,“ netajila se a nikdy se ani veřejně nezmínila, že by manželům podraz odpustila.

Slova odpuštění

Poté, co dva dny po svých narozeninách Šafránková při plánované operaci náhle zemřela, ale Urbánková všechny překvapila. „Já jsem si Libušky velice vážila, stejně tak Josefa. Po čase jsem pochopila, že to byli lidi, kteří k sobě neuvěřitelně patřili. Oni si byli nesmírně podobní, talentovaní, byli prostě ideální. Josefovi je teď asi hrozně. Patřili k sobě,“ řekla TN.cz s tím, že není dávno pravda, že by ji nesnášela. „Už dávno jsem se s tím srovnala. Naopak jsem pochopila, že k sobě patřili naprosto a absolutně,“ dodala rozhodně.

Naďa Urbánková: Jako jediná dodržela přísný zákaz Gottových narozenin

Video se připravuje ...

Z boží vůle spolu

„Viděla jsem ve středu nějaké záběry, kde seděli, koukali na sebe. Oni si byli tak podobní! Strašně podobní, že prostě nebylo možné, aby spolu nebyli. Myslím si, že to bylo boží vůle, aby ti dva se setkali a byli spolu,“ tvrdí. Nikdy prý ale nedošlo ke schůzce, kde by si staré křivky vyříkali. „Ne, to vůbec. My jsme se nepotkávali,“ uzavřela Urbánková.

Milostná historie

Urbánková se s Abrhámem seznámila v roce 1968 během natáčení televizního filmu Bahno. „Strašně jsem se do něj zamilovala. Vydrželi jsme pak spolu osm let,“ prohlásila před časem Naďa a prozradila i jednu pikantnost. „Josef je báječný, velmi vzdělaný, plachý, ale taky má smysl pro humor. Ono se říká, že v posteli se člověk moc nenasměje, ale my jsme si vymýšleli takové ptákoviny, že jsme se opravdu bavili pořád,“ napsala zpěvačka v knize A příště lépe. Že se Abrhám za jejími zády schází s mladičkou kolegyní se dozvěděla od kadeřnice, když už to všichni kolem ní dávno věděli. Psychicky zničená utekla do amerického Nashvillu. Až z novin se pak Josef Abrhám dozvěděl, že se tam vdala za manažera Jana Nemejovského (77). „Musím přiznat, že ten sňatek byl trošičku z trucu,“ přiznala po desetiletích Urbánková, která má s Nemejovským i dceru.

Dcera potvrdila smíření

To, že Urbánková nemluví jen tak do větru, potvrdila i její dcera Jana Fabiánová (42). V den úmrtí herečky na sociální síti sdílela informaci o její smrti a svým americkým přátelům vysvětlovala: „Dnes odešla v 68 letech. Milovala jsem Tři oříšky a dívala se každé Vánoce.“ A hned dodala: „Byla tak mladá!“

Naďa Urbánková: O zkažené svatbě své dcery i osamělých Vánocích!

Video se připravuje ...Přečtěte si
manunu
17. 6. 2021 • 17:24

travina: super, líp bych to nenapsala.

travina
17. 6. 2021 • 12:29

bello ... máš můj obdiv Jak ty to proboha všechno stíháš??? S každým bydlíš, znáš jejich intimno, jejich zvyky, atd. U Gotta jsi asi bydlela nejdéle, co. Ale že jsi byla i na tom mostě, když Urbánková vraždila Šafránkovou, to teda zírám, fakt. Ale že Abrhám ti našeptával do ouška intimní pomluvy o Urbánkové, tak to už je teda vyšší level!!!!! Smekám před tebou!!! Jinak mám prosbu ... Travex prosím ne .. to nemají už něco novějšího? Tak se měj a hurá do práce, ať ti nic neujde

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.