Proměna inženýrky Tejfarová ze Slunce, seno… To je vážně ona?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. června 2023

Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert

To je vážně ona?! Šokující proměna inženýrky Tejfarové ze Slunce, seno...

Kateřina Lojdová
Kateřina Lojdová ( 	Foto Profimedia.cz, ara)

Protože dvě z kultovních Troškových komedií vznikly ještě před rokem 1989, logicky se dá odvodit, že za těch více než třicet let hlavní představitele čas zásadním způsobem proměnil. Ze sexy inženýry Tejfarové, kterou ztvárnila herečka Kateřina Lojdová, už je šedesátnice. Poznali byste ji ještě?

Její postava pořádně zamíchá v Hošticích dějem, když přijede ve svém červeném fiatu a domáhá se na Jiřím Lábusovi, aby se konečně začal starat o ni i jejich společnou dceru. Jak se tenkrát vůbec do Troškovy trilogie dostala? „Když přišla nabídka na roli v Slunce, seno a pár facek, tak jsem hned věděla, že to má jediný důvod. Autor scénáře Petr Markov tehdy totiž spal s mou maminkou,“ prozradila Lojdová otevřeně Blesku. Přesto se role zhostila velice dobře. Navíc postavu ušil režisér energické blondýnce přímo na míru.

Kateřina Lojdová: Roli ve Slunce, seno dostala přes postel!

Video se připravuje ...

Zajímavé je, že se přitom herectvím nikdy neživila. Jeden čas pracovala jako programová hlasatelka Československé televize. Mimochodem: Jejím bratrem je známý sportovní komentátor Petr Vichnar. Ani v současnosti se už herectvím nezabývá, zaměřila se profesně na rekonstrukce bytů a domů. A věnuje se také své rodině. S rozhlasovým magnátem Michelem Fleischmannem vychovávají dvě děti.

Inženýrka ze Slunce, seno a pár facek: Co ji dnes živí?

Video se připravuje ...Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.