Vdovec Josef Rychtář (60) vrací úder tchyni: Je to vina její rodiny! Neřešila problémy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. června 2022

Svátek slaví Šárka, zítra Jaroslava

Vdovec Josef Rychtář (60) vrací úder tchyni: Je to vina její rodiny! Neřešila problémy!

Rychtář se do své někdejší tchyně Svatavy dost tvrdě opřel!
Rychtář se do své někdejší tchyně Svatavy dost tvrdě opřel! (Foto ara)

Rozhodla se zveřejnit příběh dcery, která skočila pod vlak. Maminka Ivety Bartošové za viníka její tragédie označila vdovce Josefa Rychtáře (60). Ten se do své někdejší tchyně Svatavy dost tvrdě opřel!

„V srpnu 2013 si ho vzala a v dubnu 2014 skočí pod vlak, když už měla domluvené, že v květnu podá žádost o rozvod,“ podivuje se zpěvaččina matka.

To ale Rychtář odmítá. „Vždyť by se musela obrátit na právníka. V ničem jsem Ivetku neomezoval, měla přístup na internet, počítač i auto. Proč by na ty koleje v dubnu šla, když by se chtěla rozvést. Mohla měsíc vydržet. Přišla by obsílka k soudu, proběhl by rozvod a zůstala by sama. Dokázala se vypořádat se všemi partnery přede mnou. Nejsem takový bůh, že bych byl v tomto smyslu výjimkou,“ řekl deníku Aha! vdovec v reakci.

Nejvíc se ho dotkla SMS, ve které mu tchyně napsala, že za smrt Ivety může on. „Píše mi to tam doslova – proč jsem jí nedohodl léčení, a tím jsem ji prý údajně zabil. Je to velice silné obvinění. Ono se to lehce říká, ale hůř plní. O příčiny jejích problémů se měla zajímat hlavně rodina a řešit je už dávno,“ opřel se do paní Bartošové

„Ona hledá viníky všude jinde, než by měla hledat. Taky mě obvinila, že jsem jí podával nějaké léky, ale to by se prokázalo při pitvě, která byla velice důsledná,“ bránil se rozhořčený vdovec. „Bez ohledu na to, jak se dnes o mě a své dceři vyjadřuje, vážím si jí za život Ivetky,“ dodal Rychtář.

 Mela u Rychtáře! Policie otevřela tajnou garáž a Josef začal ječet! Co se našlo?

Video se připravuje ...Přečtěte si
bea.christ...@...
27. 11. 2018 • 16:27

Doporučuji, nejlepší způsob, jak zhubnout > > > www.Takeslim.com

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.