Misska se dobře vdala: Je prachatější než Alžběta II.! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 4. prosince 2022

Svátek slaví Barbora, zítra Jitka

Misska se dobře vdala: Je prachatější než Alžběta II.!

Kirsty Bertarelli,  Alžběta II.
Kirsty Bertarelli, Alžběta II. (FOTO: EPA, Profimedia.cz)

Před třiceti lety se Kirsty Bertarelli (46) stala Miss Velké Británie a na Miss World pak skončila třetí, koncertovala s kapelou Simply Red. Žádnou megastar ale nikdy nebyla, přesto její místo naleznete na třetím místě žebříčku nejbohatších žen Británie i před královnou Alžbětou II.! Jak je to možné?

Kirsty dovede skládat písničky, ostatně její song Black Coffee skupina All Saints dotáhla na špičku britské hitparády. Její kapelu si pak Simply Red vybrali jako předskokana na pár velkých koncertů. Její zdaleka největší výhrou je však manžel – švýcarský průmyslník a filantrop Ernesto Bertarelli (52). Jejich společné jmění čerstvě nedělník Sunday Times vyčíslil na 285 miliard korun!
Z loňské šesté příčky mezi britskými boháči se manželé propadli na jedenáctou (Kirsty je ale třetí ženou), pořád však mají víc peněz než královna Alžběta, spisovatelka J. K. Rowling anebo zpěvačka Adele... A dokonce víc, než ty tři dohromady!

Na video s Alžbětou II. se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.