Topmodelka Zuzana Stráská: Už vystrkuje své mateřské bříško | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 9. prosince 2022

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Topmodelka Zuzana Stráská: Už vystrkuje své mateřské bříško

Bříško už má pořádné – končí 5. měsíc těhotenství.
Bříško už má pořádné – končí 5. měsíc těhotenství. (Foto: Instagram)

Ani kontrakt pro další světový módní dům by jí nemohl udělat větší radost. Topmodelka Zuzana Stráská (27) teď ze všeho nejvíc prožívá blížící se mateřství. A vůbec se nesnaží zakrývat narůstající těhotenské bříško. Naopak! Nadšeně se jím chlubí.

„Čím dál víc si uvědomuji, jak velké štěstí mě potkalo. O tom život vlastně je. Další kapitola života, kde se nebude člověk soustředit jen sám na sebe, ale energii a pozornost předá dál. A má vlastně důvod, proč žít,“ nechala se slyšet modelka. Potom, co světu oznámila, jaký poklad nosí pod srdcem, na Instagramu každou chvilku ukazuje, jak se mění její tělo. „Budu máma,“ komentuje životní změnu s oblibou.

Manekýnka, která pracovala pro takové módní ikony jako je Vivienne Westwood (76) nebo Alexander McQueen (†40), si teď nejvíc užívá romantické chvilky se svým snoubencem Matyášem Novákem. Místo fotek ze světových mol tak vkládá na sociální sítě snímky svého pokladu.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.