Dojatá Vendula Svobodová: Žena před ní poklekla | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Dojatá Vendula Svobodová: Žena před ní poklekla

Vendula Svobodová
Vendula Svobodová (Martin Hykl )

Běžná prohlídka u lékaře se Vendule Svobodové proměnila ve velmi netradiční zážitek. Došlo totiž na emotivní setkání s chlapcem, kterému skrze svůj nadační fond zachránila život.

„Málokdy se mi stává, že jdu k doktorovi sama se sebou. A tak si dnes odpoledne sedím v čekárně v Nemocnici Ke Karlovu. Když se otevřou dveře ordinace, vyjde maminka s malým klukem. Přejde mě a hned se zase vrátí. Pozdraví a děkuje,“ popsala Vendula Svobodová, co se jí přihodilo.

„Klečí u mě a děkuje mi za děti z motolské nemocnice, za svého syna Josefa, který už je zdráv po onkologické léčbě,“ prozradila Svobodová s tím, že nemohla ani mluvit. Jen se jí třásla brada a tekly slzy. Jen stěží ze sebe dokázala vykoktat, že není zač. „Ale je! A je to důležitý, abyste to věděla,“ odvětila jí chlapcova maminka.

„V tu chvíli jsem se cítila, že můžu skály lámat v práci,“ prozradila prezidentka nadačního fondu Kapka naděje na sociální síti.

 Vendula rozdávala naději i Zázrak nemocným dětem!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.