Výsledky Slavíka bez cenzury: Jak opravdu dopadl ORTEL? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. července 2022

Svátek slaví Radomír, zítra Prokop

Výsledky Slavíka bez cenzury: Jak opravdu dopadl ORTEL?

Skupina Ortel budí emoce!
Skupina Ortel budí emoce! (Foto ara)

Takové tóčo jako kolem posledního ročníku Českého slavíka ještě nebylo. Hlasovalo se skutečně tak, jak se vyhrávalo? Pořadatelé ankety se tudíž rozhodli uveřejnit počet bodů v podobě před jejich zásahem kvůli údajnému porušení pravidel ze strany fanoušků kapely Ortel.

„Skupina Kabát dnes vrátila pořadateli ankety Zlatého slavíka za rok 2017 (viz její prohlášení). Protože letošní Slavík vzbudil mimořádný zájem a stále budí diskuze, rozhodli jsme se zveřejnit počty hlasů před zásahem pořadatele," uvedl ředitel agentury pořádající Slavíka Jaroslav Těšínský v aktuálním prohlášení.

BODOVÁNÍ před zásahem pořadatelů:

Skupina:

Ortel 36 146

Kabát 31 072

Chinaski 18 783

Zpěvák:

Karel Gott 40 529

Tomáš Ortel 31 086

David Michal 17 993

 

Takže suma, sumárum! Kdyby vyhlašování probíhalo na základě nyní zveřejněných výsledků, Zlatého slavíka by získala skupina Ortel a její frontman Tomáš Ortel (41). A tenhle chlapík by zabodoval i v samostatné kategorii. Jenže po cenzuře pořadatelů přeskočil Ortela Michal David (57), který se ovšem na základě těchto informací rozhodl trofeje vzdát. A stejně se zachovala i skupina Kabát!

„Pořadatel na jedné straně chápe za dané situace postoj skupiny Kabát i Michala Davida, na druhé straně ale trvá na svém rozhodnutí, že k porušení pravidel hlasování došlo, že zásah byl oprávněný a na zveřejněných výsledcích nebude nic měnit," hájí se šéf Slavíka Těšínský.


Šéf Českého slavíka Těšínský: Vše o manipulaci s hlasy v anketě! Proč a komu je bral?  

Video se připravuje ...Přečtěte si
hejpockej
30. 11. 2017 • 01:45

Slavik je PODVOD, co maji co ceznurovat hlasy a poradi. Skutecne vysledky nam stejne nikdy nereknou, to je davno zacachrovany. Spinarce taky ubrali hlasy, jak se jim hodilo do kramu, to nemohli dopustit aby nevyhrala Zanakova. Podvod, politika,okorupce, spina, tak to bylo za komacu a je to porad stejny.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.