Ples upírů: Grossová na roztrhání! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Ples upírů: Grossová na roztrhání!

S Mariánem Vojtkem v Plesu upírů.
S Mariánem Vojtkem v Plesu upírů. (Foto: ara)

Perné září čeká Natálii Grossovou (14). Tento týden mladší dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse (†45) nastoupila do prvního ročníku Konzervatoře Jaroslava Ježka. 

Do toho dotáčela komedii Pepa a připravovala se na velkolepý sobotní návrat úspěšného muzikálu Ples upírů, který z ní udělal muzikálovou hvězdu první velikosti. „Člověk si říká, kde Natálka při tom všem zápřahu na školu bere čas, ale protože vím, jak je šikovná, věřím, že své pracovní povinnosti dokáže se studiem skloubit. Vzdělání je totiž nutnost pro sebetalentovanější zpěvačku, vědomosti jsou potravou duše,“ říká producent Plesu upírů František Janeček (72).

Natálka, která v září také oslaví 15. narozeniny, se může těšit na posledních 50 představení Plesu upírů, v němž hraje Sáru, a Janeček si počítá i do budoucna.

Na Natálkou přezpívaný Ivetin hit Léto se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
marlen5
14. 9. 2017 • 07:13

Viděla jsem muzikál s Natálií i s Michaelou Gemrotovou. Natálie nesahá Michaele ani po kotníky co se uměleckého projevu, zejména zpěvu, týká. Navíc i jako divák jsem měla skutečně divný pocit, když jsem viděla pana Vojtka v milostných scénách s ještě ne 15 letou holčičkou.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.