Robert De Niro (73) má pěkný přivýdělek: 19 milionů za díl v seriálu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. července 2024

Svátek slaví Jakub, zítra Anna

Robert De Niro (73) má pěkný přivýdělek: 19 milionů za díl v seriálu!

Amazon dobře ví, že si za svoje peníze kupuje neskutečného profíka. Než začal De Niro natáčet Kmotra 2, věnoval čtyři měsíce tomu, aby se naučil ten správný sicilský přízvuk.
Amazon dobře ví, že si za svoje peníze kupuje neskutečného profíka. Než začal De Niro natáčet Kmotra 2, věnoval čtyři měsíce tomu, aby se naučil ten správný sicilský přízvuk. (Profimedia.cz)

Robert De Niro (73) ví, jak si přiškrábnout k důchodu! Legendární herec, jenž se vždy vyhýbal »podřadné« televizní tvorbě, podepsal smlouvu se společností Amazon, podle které vyinkasuje v přepočtu 19 milionů korun za natočení každého dílu nového seriálu.

Stane se tak jedním z nejlépe placených seriálových herců současnosti, hned za hvězdami kultovních sérií Hra o trůny a Teorie velkého třesku.
Drama ještě nemá ani název, ani scénář, ale to De Nirovi nemusí vadit. Ten si užívá důchodu naplno, stačí mu k tomu (elektro)kolo a jeho roztomilá dcerka Helen (5, odnošená náhradní matkou), se kterou drandí kolem italského jezera Como.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.