Drsná dohra Výměny manželek: „Jsi špína a nevíš, co je čistota!“ | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Drsná dohra Výměny manželek: „Jsi špína a nevíš, co je čistota!“

Výměna manželek bude mít hustou dohru!
Výměna manželek bude mít hustou dohru! (TV Nova)

V premiérové Výměně uvidíme rodinu z Frýdku-Místku, kterou tvoří Kristina  (26), Lukáš (27), syn Sebastian (3) a Žaneta (17), kterou mají v pěstounské péči. Na druhé straně se seznámíme s Luckou (25), Bohušem (36) a dcerami Eliškou (1,5) a Vendulkou (2), kteří žijí v Návsi. Kamenem úrazu bude špína v jedné z domácností!

Zatímco Kristina uklízí již od kuropění, Lucku nějaký ten úklid ani trošku netrápí! A svůj přístup nezmění ani v nové domácnosti, kde její osazenstvo začne brzy objevovat špinavé prádlo, neumyté uklizené nádobí, nepořádek v koupelně atd.

Během posledních dní Výměny manželek se pak náhradní manžel Lukáš rozhodne ukázat Lucii typický romský večírek - jenže místo příjemného rozloučení dojde k hádce! Kristinině sestře totiž dojde s bordelářstvím nové manželky trpělivost a tak ji to vpálí pořádně od plic: „Jsi špína a nevíš, co je čistota!“Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.