Odpudivá Výměna manželek: Dojde i na zvratky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. května 2023

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Odpudivá Výměna manželek: Dojde i na zvratky!

Jak si tentokrát maminky poradí?
Jak si tentokrát maminky poradí? (Foto: TV Nova)

Tentokrát nás pořad Výměna manželek nechá nakouknout do domácností podnikatelky Niny (36) a prodavačky Ingrid (35). Zatímco jedna má problém s rozmazlenými dětmi, druhá se musí postavit domácnosti plné špíny a nepořádku.

Hned po příchodu do rodiny je Nina udivená nepořádkem. Pořádné překvapení na ni čeká pod pro ni připravenou postelí, kde najde opravdu nechutnou hromádku špíny a odpadků.

Opravdový šok však podnikatelka zažije při kontrole proviantu. „Tady jsou potraviny prošlé i několik let,“ kroutí nevěřícně hlavou a ptá se jednoho z chlapců, co jedl, než prozvracel celou noc. „Jogurty? Tyhle prošly o Vánocích,“ děsí se podnikatelka a nese do popelnice plný pytel potravin, což se kvůli nedostatku peněz v této domácnosti stane důvodem sporu s řidičem z povolání Jirkou.

Jak si poradí prodavačka Ingrid s dvěma rozmazlenými dětmi, které nejsou zvyklé doma pomáhat, se podívejte už zítra večer na TV Nova.

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.