Bartoškova Mordparta: Blázinec, potrat, vraždy, intriky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Bartoškova Mordparta: Blázinec, potrat, vraždy, intriky!

Jiří Bartoška
Jiří Bartoška (Foto FTV Prima)

Drama každou minutu! To na obrazovce od včerejška prožívá mordparta Jiřího Bartošky (69). Nezapotí se jenom u řešení vražd, ale i osobních problémů, kterých má každý vyšetřovatel víc než dost. A Barťák jako Colombo není výjimkou. Podívejte se.

Jiří Bartoška (69)
Role: vyšetřovatel Jan alias Colombo
Poctivý policista, který je staré školy a věří své intuici. O svém soukromí moc nemluví, ale má konflikty s dcerou. Nezdá se mu její přítel.

Milena Steinmasslová (61)
Role: paní Colombová
Životní partnerka vyšetřovatele Jana je velice tichá, trpělivá a hodně silná žena. Život po boku kriminalisty není nic jednoduchého.

Anna Fialová (21)
Role: dcera Colomba
Talentovaná dívka, která se chce stát baletkou. Zamilovala se ale do nesprávného kluka, a to způsobuje velké problémy s rodiči.


Adam Ernest (23)
Role: přítel dcery Colomba
S Annou se seznámil v divadle. To, že je do ní zamilovaný, ale hraje. Ve skutečnosti s ní má hodně nekalé úmysly.

Jiří Bábek (51)
Role: šéf oddělení Milan
Pro svou kariéru by udělal cokoli. Je ale ve slepé uličce, protože dostal příkaz jednoho ze svých vyšetřovatelů vyhodit, a on neví koho.

Pavel Batěk (41)
Role: vyšetřovatel Pavel
Introvert, který na sobě nedá znát žádné trápení. Je delší dobu rozvedený, ale jeho žena se mu po návratu z blázince zase vrátila do života.

Kristýna Boková (35)
Role: Barbora, exmanželka Pavla
Na scénu vstupuje ve chvíli, kdy ji propustili z psychiatrické léčebny. Tam skončila poté, co potratila Pavlovo dítě. Stále ho miluje.

Jana Pidrmanová (31)
Role: Vendy, přítelkyně Pavla
Do Pavla je zamilovaná až po uši a touží s ním mít dítě. Velké komplikace do vztahu vnese ale jeho exmanželka.

Markéta Plánková (38)
Role: vyšetřovatelka Naďa
Zkušená kriminalistka zvládá práci i rodinu. Přestane ale respektovat zákon, když se dozví, že se její manžel zapojil do podivných aktivit.

Radim Fiala (45)
Role: Marek, manžel Nadi
Tváří se jako ideální manžel, Nadě ale připraví hodně krušných chvil. Přešel na druhou stranu zákona a stal se z něj padouch.

Vojta Kotek (28)
Role: vyšetřovatel Kája
Nejdrsnější z vyšetřovatelů nejde daleko pro ránu. Protože je hodně impulzivní, často má problémy se svým okolím. Ženy střídá jako ponožky.Přečtěte si
briana
29. 8. 2016 • 12:58

Aha.....tak jsem zřejmě dobře udělala, že jsem se nedívala. Těhotný Bartoška mi stačí v té přiblblé reklamě, jinde už ho opravdu vidět nemusím.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.