Skopeček (90) chválí Janžurovou: Udělala moc dobře! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 7. prosince 2022

Svátek slaví Ambrož / Benjamín, zítra Květoslava

Skopeček (90) chválí Janžurovou: Udělala moc dobře!

Jan Skopeček se díky preventivní operaci srdeční chlopně cítí skvěle. Proto rozhodnutí Ivy Janžurové více než schvaluje!
Jan Skopeček se díky preventivní operaci srdeční chlopně cítí skvěle. Proto rozhodnutí Ivy Janžurové více než schvaluje! (Foto: ara)

Herečka Iva Janžurová (74) sice podstoupila v posledních dnech náročnou operaci srdce, ale udělala pro své zdraví velice dobře. Její rozhodnutí chválí i herecký kolega Jan Skopeček (90).

Ten je díky podobné operaci i vzhledem ke svému věku ve skvělé kondici, proto rozhodnutí Janžurové více než schvaluje. „Ivuška udělala moc dobře, když se nechala operovat. Bude jí mnohem líp. Moc ji chválím,“ řekl Blesku Skopeček.


U něho se nedomykavost chlopně projevovala tak, že ztrácel vědomí. Skopeček často omdléval, což může být velice nebezpečné, a tak raději vyhledal odbornou pomoc lékařů. Ti navrhli řešit nedomykavost chlopně operativně. „Já doktorům věřím. Dělali mi to na Karlově náměstí. Od té doby se cítím dobře, doslova jako rybička!“ pochvaluje si Skopeček svůj zdravotní stav.

OPERACE IVY JANŽUROVÉ – VÍCE O TÉMATU ZDE.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.