Postránecký dělá problémy v seriálu: Ostrá hádka se šéfkou!

Hádka na život a na smrt! Václav Postránecký (71) se dostal do ostrého střetu se scenáristkou Lucií Paulovou (49). Kvůli dějové lince seriálu Doktoři z Počátků, jehož je herec hlavní hvězdou. Co se mezi nimi stalo? A kdo vyhrál?
„Strašlivě jsme se střetli, on nechtěl ustoupit, já jsem nechtěla ustoupit, on měl svou pravdu, já měla svou pravdu. Bylo to velmi na kordy, asi třikrát jsem odešla na toaletu, abych se uklidnila, snažila jsem se být ledově asertivní, ale nešlo mi to,“ svěřila se Lucie Paulová, která je kromě Počátků také šéfautorkou Ordinace v růžové zahradě a předtím šéfovala i Ulici.
Postránecký alias doktor Panenka má ovšem tvrdou hlavu. „Máte jistotu, že příběh, který jste vymyslel, není fádní, není blbej, má co říct a někdo vám do toho hodí vidle. Protože nechce, aby to ublížilo jeho image, nedokáže oddělit image svojí jako člověka a herce. Měla jsem pocit, že to neubližuje ničemu, on že všemu,“ svěřila Paulová na Frekvenci 1, kde ji zpovídalo duo Těžkej Pokondr. Protože ale TV Nova zvučné jméno Postráneckého potřebuje, musela nakonec Paulová ustoupit a scénář kvůli herci přepsat.